Pirelli P Zero Nero

Pirelli Zero Nero

Pirelli PZero Nero – need on rehvid, mis sobivad ideaalselt teie auto tuunimiseks ja välimuse parandamiseks. Rehvide omadused vastavad nii välisilmelt kui tehnilistelt näitajatelt kõige kõrgematele nõudmistele ning lisavad autole esteetilist rafineeritust ja omapära.

Asümmeetrilise protektoriga rehvid PZero Nero on suurepärane valik tuunimise ja sportliku sõidu harrastajatele. Rehvid on hea manööverdusvõimega, mis teeb auto juhtimisest tõelise naudingu. Visuaalselt atraktiivne, ebastandardne protektor tagab suurepärase haakumise nii märja kui kuiva teekattega ning stabiilsuse pööretel, samuti vähendab vesiliu riski.

PZero Nero suurepäraste näitajate ja atraktiivse välimusega rehvide peamisteks omadusteks on suurepärase juhitavuse ja lühema pidurdusteekonna tagamine võrreldes sarnaste konkureerivate mudelitega ning lisaks ka sõidukindlus suurtel kiirustel .

Protektori disain

PZero Nero rehvid tähendavad tõhusat kontrolli sõiduki üle nii märjal kui kuival teel tänu atraktiivsele ja kõrgtehnoloogilisele protektorile.

Erineva mustriga protektori plokid rehvi külgosadel tagavad kiire reageerimise pööretel ning suurepärase haakumise nii kuival kui märjal teekattel.

Neli pikisoont aitavad kaasa vee väljajuhtimisele kontaktipinnasttagades  turvalise pidurduse mis tahes ilmastikuoludes ning oivalise juhitavuse isegi suurtel kiirustel.

 

Peamised tehnoloogilised lahendused:

OMADUSED FUNKTSIOONID EELISED

1 – Protektori laiad katkematud ribad ja asümmeetriline muster

 

 

Protektori kõrge jäikus ja püsiv kontaktipind

 

 

Kiire reageerimine täiendava roolipöörde korral ja parem haakumine teega

 

 

Profiili kõrgtehnoloogiline struktuur Kontaktipinnal ühtlane rõhu jaotus Ohutu pidurdus mis tahes ilmastikuoludes ja kiirusel
Rehvisegu optimeeritud koostis Vastupidavus mis tahes temperatuurimõjudele Tõhus kontroll nii märjal kui kuival teekattel
KASUTUSOMADUSTE TABEL
Sport 3
Pidurdus 4
Märg tee 5
Mugavus 4
1 – normaalne 2 – hea 3 – väga hea  4 – suurepärane 5 – oivaline

Testide tulemused:

Ajakiri Kuupäev Mudel ja suurus Tulemused
2013 P ZERO NERO  225/35R18 VÄGA HEAD

Interaktiiv

   Nero

 


Pirelli Suverehvid

Pirelli P1
Pirelli Cinturato P1 on esmane valik linnades – kaasaegne radiaalrehv, mis on ettenähtud kasutamiseks suveperioodil ja paigaldamiseks väiksematele ning hästi manööverdatavatele linnasõidukitele. Rehvi väljatöötamisel kasutati uusimaid materjale, rehvi erilist struktuuri ja turvisemustri eridisaini. Rehv tagab kütuse kokkuhoiu, keskkonnasäästlikkuse, mugavuse ja ohutuse mis tahes kattega teedel.

rohkem >

Pirelli P7
Pirelli Cinturato P7 – need on suurepärased, keskkonnasõbralikud rehvid, mis on mõeldud keskklassi sõidukitele ja võimsatele superautodele.Pirelli P7Pirelli Cinturato P7 loomisel töötati välja spetsiaalsed polümeerid, mis võimaldavad lisaks veeretakistuse vähendamisele lühendada ka pidurdusteekonda.

rohkem >

Pirelli P7 Blue
Cinturato P7 Blue – see on esimene rehv maailmas, mis sai kõrgeima hinnangu AA ohutuse ja kütusesäästlikkuse osas vastavalt Euroopa Liidu territooriumil alates novembrist 2012. a kohustusliku uute rehvide märgistusesüsteemile. Esmakordselt esitleti rehvi laiale avalikkusele 2012. aasta juunis.

rohkem >

Pirelli P Zero
P ZERO rehvid on mõeldud võimsate sedaanide ja keskklassi sõiduautode, prestiižsete luksusklassi limusiinide ning kompaktsete sportautode ja uue põlvkonna võimsate maastikuautode jaoks.

rohkem >

Pirelli P Nero GT
Rehvid P ZERO NERO GT – see on tuuningu ja kiire sõidu harrastajate seas populaarsete PZero Nero evolutsioon. Need kõrgtehnoloogilised sportrehvid vastavad kõige kõrgematele dünaamika nõuetele ja on atraktiivse disainiga.

rohkem >

Pirelli P Rosso
Rehvid Pirelli P Zero Rosso on ette nähtud kasutamiseks keskmise ja suure mahuga mootoritega autodel ning kaasaegsetel sportautodel, mis on varustatud elektroonilise stabiliseerimise ja kontrolli süsteemiga, samuti esindusklassi sedaanidel. Rehvid P ZERO ROSSO™ tagavad auto suurepärase juhitavuse ja kindlad reaktsioonid isegi märja teekatte korral.

rohkem >

Pirelli P Zero Silver
Pärast pikaajalist edukat rehvide disainimist Vormel 1 võidusõiduautode jaoks otsustas ettevõte Pirelli teha kättesaadavaks eesrindlikud ja innovaatilised tehnoloogilised lahendused, mida siiani on pakutud ainult parimatele võidusõitjatele maailmas ning nende abil konstrueerida kvaliteetseimad ja efektiivseimad rehvid kõige nõudlikumate juhtide ja võimsamate autode jaoks.

rohkem >