Pirelli P Zero Rosso

Pirelli Rosso 

Suurepärane tasakaal kõrgete kasutusomaduste ja mugavuse vahel

Rehvid Pirelli P Zero Rosso on ette nähtud kasutamiseks keskmise ja suure mahuga mootoritega autodel ning kaasaegsetel sportautodel, mis on varustatud elektroonilise stabiliseerimise ja kontrolli süsteemiga, samuti esindusklassi sedaanidel. Rehvid P ZERO ROSSO™ tagavad auto suurepärase juhitavuse ja kindlad reaktsioonid isegi märja teekatte korral.

 

Mudelil on kaks erinevat turvisemustri joonist – suunatud ja asümmeetriline, mis on paigaldatud sõiduki erinevatele telgedele ning tagab kasutusomaduste parima koosluse. Turvisemustri suunatud mustriga ja pikisoontega rehvid P ZERO ROSSO™ Direzionale paigaldatakse esiteljele. Need tagavad kindla haakumise nii kuiva kui ka märja teekatte korral. P ZERO ROSSO™ Asimmetrico paigaldatakse tagumisele teljele ja nende eeliseks on eriti täpne juhitavus, sealhulgas ka täpne kurvide läbitavus suurtel kiirustel ning märjal teekattel. Turvisemustri asümmeetrilist joonist iseloomustavad suured plokid külgosades, põiksoontega keskriba ja avatum sisemine külgosa.

Tänu karkassi erilisele ehitusele, mis on iseloomulik kõikidele sportrehvidele, on rehvid lisaks kõrgele efektiivsusele ka eriti mugavad sõidu ajal.

Rehvid P ZERO ROSSO™ on saanud üle 200 soovituse paigaldamiseks juhtivatelt autotootjatelt.

 

Peamised tehnoloogilised lahendused:

OMADUSED FUNKTSIOONID EELISED
1 – P ZERO ROSSO™ Direzionale: suunatud turvisemustri joonis pikisoontega
  • Parem vee ärajuhtimine ja täpsem reaktsioon täiendava roolipöörde korral
  • Ohutus märja teekatte korral ja suurepärane haakumine pööretel
2 – P ZERO ROSSO™ Asimmetrico: neli katkematut pikisoont Efektiivne vee ärajuhtimine Kõrgendatud ohutus ja kontroll vesiliu korral
3 – P ZERO ROSSO™ Asimmetrico: turvisemustri asümmeetriline joonis kompaktse välistsooniga Kõrgendatud küljejäikus juhtimisel suurel kiirusel Väga hea juhitavus
KASUTUSOMADUSTE TABEL
Sport 3
Pidurdamine 4
Märg teekate 5
Mugavus 5
1 – normaalne 2 – hea 3 – väga hea  4 – suurepärane 5 – oivaline

 


Pirelli Suverehvid

Pirelli P1
Pirelli Cinturato P1 on esmane valik linnades – kaasaegne radiaalrehv, mis on ettenähtud kasutamiseks suveperioodil ja paigaldamiseks väiksematele ning hästi manööverdatavatele linnasõidukitele. Rehvi väljatöötamisel kasutati uusimaid materjale, rehvi erilist struktuuri ja turvisemustri eridisaini. Rehv tagab kütuse kokkuhoiu, keskkonnasäästlikkuse, mugavuse ja ohutuse mis tahes kattega teedel.

rohkem >

Pirelli P7
Pirelli Cinturato P7 – need on suurepärased, keskkonnasõbralikud rehvid, mis on mõeldud keskklassi sõidukitele ja võimsatele superautodele.Pirelli P7Pirelli Cinturato P7 loomisel töötati välja spetsiaalsed polümeerid, mis võimaldavad lisaks veeretakistuse vähendamisele lühendada ka pidurdusteekonda.

rohkem >

Pirelli P7 Blue
Cinturato P7 Blue – see on esimene rehv maailmas, mis sai kõrgeima hinnangu AA ohutuse ja kütusesäästlikkuse osas vastavalt Euroopa Liidu territooriumil alates novembrist 2012. a kohustusliku uute rehvide märgistusesüsteemile. Esmakordselt esitleti rehvi laiale avalikkusele 2012. aasta juunis.

rohkem >

Pirelli P Zero
P ZERO rehvid on mõeldud võimsate sedaanide ja keskklassi sõiduautode, prestiižsete luksusklassi limusiinide ning kompaktsete sportautode ja uue põlvkonna võimsate maastikuautode jaoks.

rohkem >

Pirelli P Nero
Pirelli PZero Nero – need on rehvid, mis sobivad ideaalselt teie auto tuunimiseks ja välimuse parandamiseks. Rehvide omadused vastavad nii välisilmelt kui tehnilistelt näitajatelt kõige kõrgematele nõudmistele ning lisavad autole esteetilist rafineeritust ja omapära.

rohkem >

Pirelli P Nero GT
Rehvid P ZERO NERO GT – see on tuuningu ja kiire sõidu harrastajate seas populaarsete PZero Nero evolutsioon. Need kõrgtehnoloogilised sportrehvid vastavad kõige kõrgematele dünaamika nõuetele ja on atraktiivse disainiga.

rohkem >

Pirelli P Zero Silver
Pärast pikaajalist edukat rehvide disainimist Vormel 1 võidusõiduautode jaoks otsustas ettevõte Pirelli teha kättesaadavaks eesrindlikud ja innovaatilised tehnoloogilised lahendused, mida siiani on pakutud ainult parimatele võidusõitjatele maailmas ning nende abil konstrueerida kvaliteetseimad ja efektiivseimad rehvid kõige nõudlikumate juhtide ja võimsamate autode jaoks.

rohkem >