Pirelli P Zero Silver

Pirelli Silver

Kõrgeim efektiivsus igapäevaseks kasutamiseks

Pärast pikaajalist edukat rehvide disainimist Vormel 1 võidusõiduautode jaoks otsustas ettevõte Pirelli teha kättesaadavaks eesrindlikud ja innovaatilised tehnoloogilised lahendused, mida siiani on pakutud ainult parimatele võidusõitjatele maailmas ning nende abil konstrueerida kvaliteetseimad ja efektiivseimad rehvid kõige nõudlikumate juhtide ja võimsamate autode jaoks. P Zero rehvide võtmeomadusi oluliselt optimeeriti ja parendati ning nende alusel loodi uued rehvid P Zero Silver, kus peamine rõhk oli vastupidavuse näitajatel.

P Zero Silver on suunatud superautode juhtidele, kes kasutavad oma sõidukeid sagedasteks sõitudeks. Rehvidel on erilise innovaatilise koostisega turvisemuster, mis on suurema vastupidavuse ja pikema kasutuseaga. Lisaks on rehvid P Zero Silver tänu kaasaegsele tehnoloogiale ja turvisemustrile struktuuri jäikade ning pehmete elementide kombinatsioonile eriti kõrge efektiivsuse ja ohutusega.

Mudeli eritunnuseks on hõbedane märge P Zero rehvi küljel.

 

 

 

 

 

 

 

Главные технологические решения:

OMADUSED FUNKTSIOONID EELISED
1 – Kolm katkematut pikiriba
  • Rehvi suurendatud jäikus optimeeritud kontaktipinnaga
  • Pidurduse ja haakumise parendatud näitajad isegi suurtel kiirustel
2 – Suured jäigad plokid välisküljel Jäigem rehvikülg ja täpsem reaktsioon roolipööretele Juhitavuse parendatud näitajad sportliku juhtimisstiili jaoks
3 – Kolm laia pikisoont Kiire vee ärajuhtimine Suurem ohutus ja kontroll vesiliu riski korral 
Turvisemustri uus mitmetsooniline joonis Ülitugev materjal turvisemustri keskosas
Suurepärast haakumist tagav materjal külgosades
Pikem kasutusaeg
KASUTUSOMADUSTE TABEL
Efektiivsus kuival teel 5
Efektiivsus märjal teel 5
Sport 3.5
Mugavus 3.5
Läbisõit 4.5
1 – normaalne 2 – hea 3 -väga hea  4 – suurepärane 5 – oivaline

Interaktiiv


Pirelli Suverehvid

Pirelli P1
Pirelli Cinturato P1 on esmane valik linnades – kaasaegne radiaalrehv, mis on ettenähtud kasutamiseks suveperioodil ja paigaldamiseks väiksematele ning hästi manööverdatavatele linnasõidukitele. Rehvi väljatöötamisel kasutati uusimaid materjale, rehvi erilist struktuuri ja turvisemustri eridisaini. Rehv tagab kütuse kokkuhoiu, keskkonnasäästlikkuse, mugavuse ja ohutuse mis tahes kattega teedel.

rohkem >

Pirelli P7
Pirelli Cinturato P7 – need on suurepärased, keskkonnasõbralikud rehvid, mis on mõeldud keskklassi sõidukitele ja võimsatele superautodele.Pirelli P7Pirelli Cinturato P7 loomisel töötati välja spetsiaalsed polümeerid, mis võimaldavad lisaks veeretakistuse vähendamisele lühendada ka pidurdusteekonda.

rohkem >

Pirelli P7 Blue
Cinturato P7 Blue – see on esimene rehv maailmas, mis sai kõrgeima hinnangu AA ohutuse ja kütusesäästlikkuse osas vastavalt Euroopa Liidu territooriumil alates novembrist 2012. a kohustusliku uute rehvide märgistusesüsteemile. Esmakordselt esitleti rehvi laiale avalikkusele 2012. aasta juunis.

rohkem >

Pirelli P Zero
P ZERO rehvid on mõeldud võimsate sedaanide ja keskklassi sõiduautode, prestiižsete luksusklassi limusiinide ning kompaktsete sportautode ja uue põlvkonna võimsate maastikuautode jaoks.

rohkem >

Pirelli P Nero
Pirelli PZero Nero – need on rehvid, mis sobivad ideaalselt teie auto tuunimiseks ja välimuse parandamiseks. Rehvide omadused vastavad nii välisilmelt kui tehnilistelt näitajatelt kõige kõrgematele nõudmistele ning lisavad autole esteetilist rafineeritust ja omapära.

rohkem >

Pirelli P Nero GT
Rehvid P ZERO NERO GT – see on tuuningu ja kiire sõidu harrastajate seas populaarsete PZero Nero evolutsioon. Need kõrgtehnoloogilised sportrehvid vastavad kõige kõrgematele dünaamika nõuetele ja on atraktiivse disainiga.

rohkem >

Pirelli P Rosso
Rehvid Pirelli P Zero Rosso on ette nähtud kasutamiseks keskmise ja suure mahuga mootoritega autodel ning kaasaegsetel sportautodel, mis on varustatud elektroonilise stabiliseerimise ja kontrolli süsteemiga, samuti esindusklassi sedaanidel. Rehvid P ZERO ROSSO™ tagavad auto suurepärase juhitavuse ja kindlad reaktsioonid isegi märja teekatte korral.

rohkem >