Pirelli Scorpion ATR

Pirelli Scorpion ATR

 

Pirelli Scorpion ATR – see on rehv sõiduks teedeta oludes, mis tagab väga hea kontrolli auto üle nii maanteel kui maastikutingimustes.

ATR turvisemustri vastupidav konstruktsioon tagab suurepärase turvalisuse liikumisel nii teedel kui väga keeruliste katetega maastikel. See tähendab rehvi suuremat kulumiskindlust, külgede ja pealispinna kaitset löökide ja vigastuste eest, mis võivad põhjustada teravad kivid ja löökaugud.

Scorpion ATR turvisemustri joonis on spetsiaalselt välja töötatud nii, et aidata kaasa rehvide isepuhastumisele liivast, mudast, lumest ja kividest. Lisaks minimeerib selline struktuur löögimõju rehvile, tagab kompromissitu sõidu ebaühtlastel pindadel ning suurepärase ohutuse pidurdamisel ja pööretel.

Peamised omadused

Scorpion ATR peamisteks omadusteks on suurepärane haakuvus, kulumiskindlus ja mugavus liikumisel nii kuivadel kui ka märgadel teedel, aga ka töökindlus ja vastupidavus, mis on eriti tähtis sõidul teedeta oludes.

Tänu laiadele soontele ja erineva kaldega plokkidega pikisuunalisele konstruktsioonile tagatakse väga hea vee minemajuhtimine kriitilistes olukordades, mis on lähedased vesiliule, aga ka väike veeretakistus. Insenerid lõid Scorpion ATR selliselt, et maksimaalselt vähendada rehvimüra, suurendades akustilist mugavust auto salongis ning tagada parem haakumine teega mis tahes tingimustes.

Scorpion ATR rehvidele on iseloomulik stabiilne juhitavus sõidu ajal mööda ebaühtlaseid pindu, näiteks mullal, pinnasel või savil. Rehvi turvisemustri keskosas on asümmeetriline joonis, mis on eraldatud küljeplokkidest sügavate ja laiade soontega. Turvisemustri massiivsed küljeplokid tagavad omakorda kulumiskindluse isegi väga karmides teeoludes.

Rehvi tugevdatud karkass ja vastupidavad küljed, laiad ja massiivsed küljeplokid, süvendatud sooned turvisemustri keskosas, mis aitavad kaasa rehvi puhastamisele kontaktpinnal – kõik need lahendused aitavad tagada stabiilsust ja rehvi suurepärast haakumist teekattega maanteel ja teedeta oludes. Sellist omaduste kooslust hindavad eriti kõrgelt kalamehed, jahimehed ja kõik teised, kes armastavad aktiivset puhkust looduses.

 

Peamised tehnoloogilised lahendused:

OMADUSED FUNKTSIOONID EELISED
1 – Karkassi ja külgede tugevdatud konstruktsioon Turvisemustri vastupidav struktuur Vastupidavus vigastustele
2 – Turvisemustri laiad ja võimsad plokid Turvisemustri stabiilsus ja parem haakumine Suurepärased veo- ja pidurdamisomadused
3 – Kõverad sooned

Suurem haakumine ebatasastel pindadel

Isepuhastumine mudast ja kividest

Paremad veoomadused teedeta oludes
KASUTUSOMADUSTE TABEL
Märg ja kuiv tee 3
Lumi 3
Killustik 2.5
Liiv 3
Kivid 4
Muru ja pori 4
1 – normaalne 2 – hea 3 – väga hea  4 – suurepärane 5 – oivaline

Interaktiiv

 

Pirelli Suverehvid

Scorpion Verde
SCORPION VERDE™ – see on esimene keskkonnasõbralik SUV rehv maailmas, mis on välja töötatud spetsiaalselt suurte maasturite ja mahturite jaoks. Mitme aastakümne jooksul valitses rehvide maailmas vääramatu reegel: võimatu on luua rehve, mis ühendaksid endas kõrge efektiivsuse, täpse reaktsiooni roolipööretele ja ohutuse üheaegselt keskkonnasõbralikkuse, väikese kütusekulu ja väheste CO2 heitmetega.

rohkem >

Scorpion STR
Pirelli Scorpion STR rehve iseloomustab kõrge vastupidavus koos suurepäraste kasutusomadustega. Sellised omadused nagu suur läbijooksu näitaja ja kulumiskindlus on eriti nõutavad maasturite, mahturite ja kergveokite tootjate poolt.

rohkem >

Pirelli Chrono
Spetsiaalselt kaubaautodele (väikekaubikud, furgoonautod ja väikebussid) mõeldud Pirelli Chrono rehvidel on suurepärased kasutusomadused nii kuivadel kui märgadel teekatetel. Neis on suurepäraselt ühendatud sellised tähtsad väikekaubikute rehvide omadused nagu näiteks väike veeretakistus ja madal müratase.

rohkem >