Pirelli Scorpion STR

Pirelli Scorpion STR

 

Pirelli Scorpion STR rehve iseloomustab kõrge vastupidavus koos suurepäraste kasutusomadustega.

Sellised omadused nagu suur läbijooksu näitaja ja kulumiskindlus on eriti nõutavad maasturite, mahturite ja kergveokite tootjate poolt.

Selle rehvi eripäraks on müratu sõit ja täpsed reaktsioonid, hea manööverdavus, aga ka suur mugavus maastikusõidul. Räni ja looduslikku kautšukki sisaldavast segust turvisemustri sümmeetriline joonis tagab suurepärase haakumise märgade ja lumiste teekatetega.

Pirelli Scorpion STR rehvid on loodud kasutamiseks kaasaegsetel võimsatel SUV-del ja mahturitel, eelkõige suurtel maanteedel. Scorpion STR turvisemuster on samuti tõhus suhteliselt halbade teeolude korral, kuid ei sobi sõitmiseks keerulistel, ekstreemsetel ja eriti konarlikel teekatetel. Üldiselt on Scorpion STR rehvid loodud muudeks ülesanneteks – neile on iseloomulik kulumiskindlus ja suur turvalisus, eriti sõidu ajal suurtel kiirustel nii kuival kui ka märjal asfaldil, mööda maad või pinnasteid.

Samuti tagavad Scorpion STR rehvid madala veeretakistuse ja vähese mürataseme, mis loob suurepärase akustilise mugavuse auto salongis. Tänu sellele saab Scorpion STR rehve kasutav juht nautida vaikset ja rahulikku sõitu lisaks asfaltteedele ka pinnasteedel ja kehvemates teeoludes – sõidu ajal metsateedel või maastikusõidul.

 

Turvisemustri iseloomustus

Kuigi turvisemustri peen joonis on rehvidetööstuses tuntud juba mitmed aastad, sai just Scorpion STR joonisest kompromisslahendus võimsate neljarattaveoga autode maksimaalse tõhususe tagamiseks sõitudel märjal teekattel, aga ka rehvi isepuhastumiseks veest, mudast ja lumest.

Turvisemustri plokid on eraldatud nelja laia ja sügava soonega vee ja lume minemajuhtimiseks kontaktpinnalt teega. Ümardatud küljeplokid aitavad säilitada etteantud trajektoori manööverdamisel. Laiad plokid ning ebakorrapäraselt asetsevad väiksed sälgud tagavad suurepärase haakumise pidurdamisel nii kuival kui ka märjal pinnal. Katkematu suur keskribi vastutab juhitavuse eest suurtel kiirustel ja ühtlase kulumise eest rehvi kogu kasutusaja jooksul.

 

Spetsialistid tunnistavad, et käesoleval ajal on STR üks paremini turul esindatud turvisemustreid, mis on loodud spetsiaalselt SUV-de ja mahturite jaoks.

Peamised tehnoloogilised lahendused

OMADUSED FUNKTSIOONID EELISED
1 – „Kaldega“ ja suure hulga lamellidega turvisemustri plokid Väga hea haakumine mis tahes teekatte korral

 

 

Turvalisus juhtimisel ja pidurdamisel

 

2 – Katkematu keskribi

Kummisegu sisaldab räni ja looduslikku kautšukit

Parem juhitavus

Turvisemustri ühtlane kulumine

 

Parim lahendus aastaringsel kasutamisel

Juhitavus mis tahes tingimustes
Juhtimismugavus ja madal müratase

 

Juhtimiskindlus märjal ja lumisel teekattel

KASUTUSOMADUSTE TABEL
Märg ja kuiv tee 3
Lumi 3
Killustik 3
Liiv 3
Kivid 3.5
Muru ja muda 4
1 – normaalne 2 – hea 3 – väga hea 4 – suurepärane 5 – oivaline

Interaktiiv

    

 

Pirelli Suverehvid

Scorpion Verde
SCORPION VERDE™ – see on esimene keskkonnasõbralik SUV rehv maailmas, mis on välja töötatud spetsiaalselt suurte maasturite ja mahturite jaoks. Mitme aastakümne jooksul valitses rehvide maailmas vääramatu reegel: võimatu on luua rehve, mis ühendaksid endas kõrge efektiivsuse, täpse reaktsiooni roolipööretele ja ohutuse üheaegselt keskkonnasõbralikkuse, väikese kütusekulu ja väheste CO2 heitmetega.

rohkem >

Scorpion ATR
Pirelli Scorpion ATR – see on rehv sõiduks teedeta oludes, mis tagab väga hea kontrolli auto üle nii maanteel kui maastikutingimustes. ATR turvisemustri vastupidav konstruktsioon tagab suurepärase turvalisuse liikumisel nii teedel kui väga keeruliste katetega maastikel.

rohkem >

Pirelli Chrono
Spetsiaalselt kaubaautodele (väikekaubikud, furgoonautod ja väikebussid) mõeldud Pirelli Chrono rehvidel on suurepärased kasutusomadused nii kuivadel kui märgadel teekatetel. Neis on suurepäraselt ühendatud sellised tähtsad väikekaubikute rehvide omadused nagu näiteks väike veeretakistus ja madal müratase.

rohkem >