Sailun Atrezzo 4 Seasons

Sailun Atrezzo  4 Seasons protektors

Atrezzo 4 Seasons

Täiesti innovaatiline aastaringne rehv, saadaval kõigis enamlevinud mõõtudes. Spetsiaalselt välja töötatud asümmeetriline turvisemuster ja kummisegu koostis tagavad laitmatu juhitavuse ja pidurdamise aastaringselt ka kõige keerulisemates tee- ja ilmastikuoludes. Külgmised siksakikujulised sooned ja lamellid annavad suure veojõu lumel ja jääl. Kompaktsed välised õlaplokid tagavad täpse reageerimise roolile dünaamilise juhtimise korra kuival pinnal.

Sailun Atrezzo Eco

Rehvil on originaalne, äärmiselt asümmeetriline turvis, mis tagab Sailuni esindajate sõnul hea sooritusvõime kogu aasta vältel. Rehvi iseloomustavad uued kolmemõõtmelised sooned, lamellid ja siksakikujulised külgsoonekesed, mille kombinatsioon võimendab rehvi servaefekte, võimaldades tõhusat juhtimist nii lumisel kui ka märjal teel. Turvise tugevad ruudukujulised välisplokid parandavad juhitavust kuival teel kogu rehvi kasutusaja vältel.

Vaata suurused ja hinnad

Eriomadused ja eelised

Sailun Atrezzo protektors
  • Turvise kordumatu asümmeetriline muster, mis on loodud kõigi nelja aastaaja tarvis
  • Hea sooritusvõime kogu aasta vältel
Sailun Atrezzo protektors
  • Siksakikujulised külgsoonekesed
  • Soonekesed ja lamellid servaefekti võimendamiseks nii lumisel kui ka märjal teel
Sailun Atrezzo protektors
  • Квадратные блоки краёв протектора
  • Täiustatud juhitavus kuival teel
Sailun Atrezzo protektors
  • Uued kolmemõõtmelised sooned ja lamellid
  • Laitmatu sooritusvõime kogu rehvi kasutusaja vältel

 

 

Muud Sailun suverehvid

Sailun Terramax CVR
CVR rehvid tagavad erakordse juhitavuse ning stabiilsuse, sujuva ja vaikse sõidu ning mugavuse liikumisel mööda maanteed. Rehvid paistavad silma kõrge haarduvuse, kandevõime, pidurdamise poolest kuival ning märjal pinnal,

loe edasi >

Sailun Commercio VX1
Aastaringne radiaalrehv raskeid veoseid transportivate mikrobusside jaoks.Tugevdatud õlatsoon tagab erakordse stabiilsuse ning juhitavuse.Vähendatud veeretakistus tagab madalama kütusekulu ning pikema eluea.Laiad ringikujulised sooned tagavad suurepärase veojõu märjal pinnal ning vähendavad pidurdamisteed

loe edasi >

Sailun Atrezzo SH-402
Aastaringne rehv, millel on suurepärane kulumiskindlus, samas ka mugavuse ja sõidu kvaliteedi head näitajad.

loe edasi >

Sailun Atrezzo ZS+
Kõrge kiirusindeksiga rehv, stabiilne külglibisemise suhtes, maksimaalne haarduvus teekattega. Protektori asümmeetriline disain tagab sujuva ja vaikse sõidu.

loe edasi >

Sailun Atrezzo Z4+AS
Sailun Atrezzo Z4+AS – UHP klassi aastaringne rehv, mis on loodud laitmatuks töötamiseks kõigis ilmastikuoludes. Välja töötatud ,et olla efektiivne ka suurtel kiirustel, kurvides ning pidurdamisel. Atrezzo Z4+AS rehv võimaldab saavutada Teie auto veel kõrgema efektiivsuse.

loe edasi >