Sailun Atrezzo Eco

Sailun Atrezzo Eco

Atrezzo Eco

Uus asümmeetriline HP-klassi rehv kompaktautodele ja keskmiste mõõtmetega autodele. Väga hea sooritusvõimega nii kuivades kui ka märgades ilmastikutingimustes. Turvise erilist disaini iseloomustavad rehviõla katkematu välimine osa ja kummisegu eriline koostis, mis parandab juhtimisdünaamikat kuival teel, aga ka pidurdamisel.

Sailun Atrezzo Eco

Rehvil on terve rida iseärasusi, mis võimaldavad tal täita tema sooritusvõimele püstitatud ülesandeid. Efektiivsuse märjal teel tagavad kolm pikisoont, mis kombineerituna külgsoonekestega parandavad vee ärajuhtimist ja täiustavad haardumist. Turvise lamellid aitavad rehvil ennetada vesiliu teket suurtel kiirustel. Kahekordsed keskribid, mille tekitavad kolm pikisoont kombineerituna turvise jäikust suurendavate katkematute õlaplokkidega, parandavad teelpüsimist ja stabiilsust ning vähendavad veeretakistust. Rehvi ökoloogiliste omaduste parandamiseks välja töötatud kummisegu vähendab kütusekulu ja suurendab rehvi kulumiskindlust.

Vaata suurused ja hinnad

Eriomadused ja eelised

Sailun Atrezzo Eco protektors
  • Kolm laia avatud pikisoont
  • Lamellidega külgsoonekesed vesiliu ennetamiseks suurtel kiirustel
  • Täiustatud haarduvus märjal teel
  • Kahekordsed keskribid
  • Katkematud õlaplokid turvise jäikuse tõstmiseks
  • Tõhus reageerimine roolile
  • Stabiilne juhitavus ja väike veeretakistus
  • Spetsiaalselt välja töötatud kummisegu
  • Keskkonnasõbralikkus
  • Suur kütusesäästlikkus ja pikk kasutusiga
Sailun Atrezzo Eco protektors
Sailun Atrezzo Eco protektors

 

Muud Sailun suverehvid

Sailun Terramax CVR
CVR rehvid tagavad erakordse juhitavuse ning stabiilsuse, sujuva ja vaikse sõidu ning mugavuse liikumisel mööda maanteed. Rehvid paistavad silma kõrge haarduvuse, kandevõime, pidurdamise poolest kuival ning märjal pinnal,

loe edasi >

Sailun Commercio VX1
Aastaringne radiaalrehv raskeid veoseid transportivate mikrobusside jaoks.Tugevdatud õlatsoon tagab erakordse stabiilsuse ning juhitavuse.Vähendatud veeretakistus tagab madalama kütusekulu ning pikema eluea.Laiad ringikujulised sooned tagavad suurepärase veojõu märjal pinnal ning vähendavad pidurdamisteed

loe edasi >

Sailun Atrezzo SH-402
Aastaringne rehv, millel on suurepärane kulumiskindlus, samas ka mugavuse ja sõidu kvaliteedi head näitajad.

loe edasi >

Sailun Atrezzo ZS+
Kõrge kiirusindeksiga rehv, stabiilne külglibisemise suhtes, maksimaalne haarduvus teekattega. Protektori asümmeetriline disain tagab sujuva ja vaikse sõidu.

loe edasi >

Sailun Atrezzo Z4+AS
Sailun Atrezzo Z4+AS – UHP klassi aastaringne rehv, mis on loodud laitmatuks töötamiseks kõigis ilmastikuoludes. Välja töötatud ,et olla efektiivne ka suurtel kiirustel, kurvides ning pidurdamisel. Atrezzo Z4+AS rehv võimaldab saavutada Teie auto veel kõrgema efektiivsuse.

loe edasi >