Sailun Atrezzo SVR LX

Sailun SVR LX

Sailun Atrezzo svr

ATREZZO SVR LX on Premium high-performance klassi rehv, mis on ette nähtud maasturitele, spordiautodele ja crossover’itele.

Sportlik välimus on saavutatud ühenduses kaasaegse rehvimustri disainiga. ATREZZO SVR LX rehvid tagavad üheaegselt ületamatu soorituse, mugavuse ja pika kasutusea ning rõhutavad Teie auto välimust.

Peamised tehnoloogilised lahendused:

Märg teekate:
Kuiv teekate:
Mugavus:
Akustiline mugavus:
Kulumiskindlus:

 

 

Rehvi iseärasused:

 

 • Kanali soonedisain
  Laiad, veidi ümmargused kanalisooned, mis viivad ära ja kõrvale vee, lume ja muda ja lörtsi, tagades optimaalse soorituse ja kõrvaldavad suurepäraselt akvaplaneerimise ükskõik millistes oludes.
 • Sümmeetrilised V-tüüpi kanalid:
  Viivad suurepäraselt ära vee ja parandavad haarduvust ja veovõimet märjal teekattel.
   
 • Soonilised kanalid:
  Tagavad suurepärase stabiilsuse suurtel kiirustel ja vähendatud mürataseme.

 

  

Muud Sailun suverehvid

Sailun Terramax CVR
CVR rehvid tagavad erakordse juhitavuse ning stabiilsuse, sujuva ja vaikse sõidu ning mugavuse liikumisel mööda maanteed. Rehvid paistavad silma kõrge haarduvuse, kandevõime, pidurdamise poolest kuival ning märjal pinnal,

loe edasi >

Sailun Commercio VX1
Aastaringne radiaalrehv raskeid veoseid transportivate mikrobusside jaoks.Tugevdatud õlatsoon tagab erakordse stabiilsuse ning juhitavuse.Vähendatud veeretakistus tagab madalama kütusekulu ning pikema eluea.Laiad ringikujulised sooned tagavad suurepärase veojõu märjal pinnal ning vähendavad pidurdamisteed

loe edasi >

Sailun Atrezzo SH-402
Aastaringne rehv, millel on suurepärane kulumiskindlus, samas ka mugavuse ja sõidu kvaliteedi head näitajad.

loe edasi >

Sailun Atrezzo ZS+
Kõrge kiirusindeksiga rehv, stabiilne külglibisemise suhtes, maksimaalne haarduvus teekattega. Protektori asümmeetriline disain tagab sujuva ja vaikse sõidu.

loe edasi >

Sailun Atrezzo Z4+AS
Sailun Atrezzo Z4+AS – UHP klassi aastaringne rehv, mis on loodud laitmatuks töötamiseks kõigis ilmastikuoludes. Välja töötatud ,et olla efektiivne ka suurtel kiirustel, kurvides ning pidurdamisel. Atrezzo Z4+AS rehv võimaldab saavutada Teie auto veel kõrgema efektiivsuse.

loe edasi >