Sailun Atrezzo Z4+AS

AN ULTRA-HIGH PERFORMANCE ALL-SEASON TIRE

 

Sailun Atrezzo Z4+AS – UHP klassi aastaringne rehv, mis on loodud laitmatuks töötamiseks kõigis ilmastikuoludes. Välja töötatud ,et olla efektiivne ka suurtel kiirustel, kurvides ning pidurdamisel. Atrezzo Z4+AS rehv võimaldab saavutada Teie auto veel kõrgema efektiivsuse. 

 • Optimeeritud saavutamaks tasakaalu UHP klassi rehvide tootlikkuse ning igapäevase sõidu mugavuse vahel kõigis ilmastikuoludes.
 • Spetsiaalne Silicia komponente sisaldav kummisegu muudab haarduvuse ning stabiilsuse maksimaalselt heaks kuival teekattel ning tagab suurepärased vastupidavusomadused.
 

SAILUN Atrezzo Z4+AS

 

 • Keskmine lausriba
  Täiustab külgmist stabiilsust ning mugavust.
   
 • Protektori V-kujulised kanalid, mis asuvad suure nurga all 
  Aitavad kaasa vee väljajuhitimisele kontaktpinnast, parandavad juhitavust märjal teekattel ning vähendavad vesiliu ohtu. .
   
 • Protektori külgplokkide kanalid
  Vähendavad müra mugavama ja vaiksema sõidu tagamiseks
   
 • Jäigad ribad rehvi ülatsoonis
  Suurendavad plokkide jäikust kontrolli ja stabiilsuse täiustamiseks 
 

 

Muud Sailun suverehvid

Sailun Terramax CVR
CVR rehvid tagavad erakordse juhitavuse ning stabiilsuse, sujuva ja vaikse sõidu ning mugavuse liikumisel mööda maanteed. Rehvid paistavad silma kõrge haarduvuse, kandevõime, pidurdamise poolest kuival ning märjal pinnal,

loe edasi >

Sailun Commercio VX1
Aastaringne radiaalrehv raskeid veoseid transportivate mikrobusside jaoks.Tugevdatud õlatsoon tagab erakordse stabiilsuse ning juhitavuse.Vähendatud veeretakistus tagab madalama kütusekulu ning pikema eluea.Laiad ringikujulised sooned tagavad suurepärase veojõu märjal pinnal ning vähendavad pidurdamisteed

loe edasi >

Sailun Atrezzo SH-402
Aastaringne rehv, millel on suurepärane kulumiskindlus, samas ka mugavuse ja sõidu kvaliteedi head näitajad.

loe edasi >

Sailun Atrezzo ZS+
Kõrge kiirusindeksiga rehv, stabiilne külglibisemise suhtes, maksimaalne haarduvus teekattega. Protektori asümmeetriline disain tagab sujuva ja vaikse sõidu.

loe edasi >