SAILUN Ice Blazer WST2LT

SAILUN Ice Blazer WST2LT

 

ice blazer wst2LT

Crossover’itele talviseks kasutamiseks mõeldud naastudega radiaalrehvid Sailun Ice Blazer WST2 tagavad erakordse haardumise märja teega ja suurepärased juhtimisnäitajad talvistes tingimustes.

Talviseks kasutamiseks mõeldud Ice Blazer WST2 radiaalrehvid tagavad liikumisel suurepärase püsivuse ja juhitavuse ning kõrgendatud haardumise kuivadel ja märgadel teedel. Protektori külgsooned eemaldavad tõhusalt pori ja vee.

Täiendavate naastude lisamise võimalusega Ice Blazer WST2 rehvidel on sikksakikujuline protektori muster, mis tugevdab haardumist märjal teel ja tagab talvised tööomadused. Sügavad rõngakujulised sooned ja külgsooned võimaldavad eemaldada kokkupuutepunktist tõhusalt lobjaka ja vee, suurendatud Silica sisaldusega kummisegu aga parendab haardumist liikumisel lumel ja märjal pinnal. Protektori jäik keskribi parendab liikumisstabiilsust, naastuavauste optimeeritud ehitus võimaldab suurendada naastude arvu ja tugevdada selle arvel haardumist jääl. Rehvi lai õlatsoon vähendab mürataset ja suurendab püsivust.

Sailun tagab rehvide kõrge kvaliteedi, kuna tootmises on rakendatud valmistoodangu kvaliteedi elektroonilist kontrolli.

 

Vaata suurused ja hinnad


 

Iseärasused ja eelised :

  • sikksakikujulised lamellid – parendavad veojõudu lumel ja märjal pinnal;
  • ügavad piki- ja põiksooned – juhivad kokkupuutepunktist eemale vee ja lobjaka;
  • Silica sisaldusega kummisegu koostis – suurendab haardumist märjal teel;
  • protektori vahelduv samm – sujuva, mugava käigu tagamiseks.
Sailun

Sailun rehve valivad need, kes eelistavad kvaliteedi ja hinna optimaalset suhet.

Sailun toodab ning müüb erinevat tüüpi rehve sõiduautode, kergete veoautode, keskmiste veoautode ja maasturite jaoks. Lühikese aja jooksul on antud kaubamärk suutnud pääseda kõrgetele positsioonidele autorehvide maailmas ning realiseerida oma toodangut Aasia, Euroopa, Aafrika ning Ameerika territooriumil.

saage brändi


Teised Sailun rehvid

Iceblazer WSL2
Sailun Ice Blazer WSL2 talverehvid on loodud spetsiaalselt neile, kes seavad talvisel ajal esikohale turvalisuse.

edasi >

Iceblazer WST1
Sailun Ice Blazer WST1 – naastrehvid sõiduautodele. Need väliskummid lasevad saada jagu ükskõik millistest stiihiatest ning saada auto juhtimisest talvistes tingimustes suurima rahulduse.

edasi >