Sailun Terramax A/T

Terramax AT

Sailun Terramax AT

Terramax A / T on loodud suurepärase haarduvuse tagamiseks maasturitele, pikapitele ja tarbesõidukitele, pakkudes lisaks suurepärast juhitavust ja mugavust nii linnas kui ka maastikul sõites.

Peamised tehnoloogilised lahendused:

Märg teekate
Kuiv teekate
Mugavus
Akustiline mugavus
Kulumiskindlus
 

Rehvi iseärasused

 

  • Rehvi õlamuster on avatud tüüpi ja disainitud selliselt, et rehv tõrjub kõrvale vett, lund ja muda, tagades optimaalse haarduvuse kõikidel teekatetel ükskõik millistes oludes.
  • Keskriba tagab suurepärase juhitavuse ja mugavuse.
  • Sügavad rehvimustri sooned, mis on paigaldatud erinevate nurkade all, parandavad mugavust, samal ajal mitte kaotades tõmbejõudu.

 

  

Muud Sailun suverehvid

Sailun Terramax CVR
CVR rehvid tagavad erakordse juhitavuse ning stabiilsuse, sujuva ja vaikse sõidu ning mugavuse liikumisel mööda maanteed. Rehvid paistavad silma kõrge haarduvuse, kandevõime, pidurdamise poolest kuival ning märjal pinnal,

loe edasi >

Sailun Commercio VX1
Aastaringne radiaalrehv raskeid veoseid transportivate mikrobusside jaoks.Tugevdatud õlatsoon tagab erakordse stabiilsuse ning juhitavuse.Vähendatud veeretakistus tagab madalama kütusekulu ning pikema eluea.Laiad ringikujulised sooned tagavad suurepärase veojõu märjal pinnal ning vähendavad pidurdamisteed

loe edasi >

Sailun Atrezzo SH-402
Aastaringne rehv, millel on suurepärane kulumiskindlus, samas ka mugavuse ja sõidu kvaliteedi head näitajad.

loe edasi >

Sailun Atrezzo ZS+
Kõrge kiirusindeksiga rehv, stabiilne külglibisemise suhtes, maksimaalne haarduvus teekattega. Protektori asümmeetriline disain tagab sujuva ja vaikse sõidu.

loe edasi >

Sailun Atrezzo Z4+AS
Sailun Atrezzo Z4+AS – UHP klassi aastaringne rehv, mis on loodud laitmatuks töötamiseks kõigis ilmastikuoludes. Välja töötatud ,et olla efektiivne ka suurtel kiirustel, kurvides ning pidurdamisel. Atrezzo Z4+AS rehv võimaldab saavutada Teie auto veel kõrgema efektiivsuse.

loe edasi >