Sailun Terramax CVR

ALL SEASON HIGHWAY TIRE
OPTIMUM BLEND OF
COMFORT, STYLE AND PERFORMANCE

Aastaringne rehv Terramax CVR on spetsiaalselt välja töötatud kaasaegsete maasturite, crossoverite, pikapite ning kaubikute jaoks.

CVR rehvid tagavad erakordse juhitavuse ning stabiilsuse, sujuva ja vaikse sõidu ning mugavuse liikumisel mööda maanteed. Rehvid paistavad silma kõrge haarduvuse, kandevõime, pidurdamise poolest kuival ning märjal pinnal, tagavad stabiilse ja sujuva sõidu, kindlustades suurepärase juhitavuse kõrgetel kiirustel, on vastupidavad ja pikaealised. Rehve võib kasutada ka maastikul sõitmiseks. 

Protektori agressiivne muster võimaldab efektiivselt juhtida kontaktpinnast ära vee, lume, lörtsi ja muda, tagades kõrge kandevõime igal maastikul. Kõva keskriba tagab mugava sõidu ning juhitavuse. Protektori sügavad lisakanalid, mis asuvad erinevate kaldenurkade all, suurendavad mugavust ilma haarduvust mõjutamata.

 

Omadused ja eelised

 

  • V-kujulised lamellid soodustavad kandevõime suurenemist igasugustes ilmastikuoludes
  • Keskriba tagab sujuva ja täpse juhitavuse, 4 pikisoon kindlustavda suurepärase vee väljajuhtimise kontaktpinnast
  • Keskkonnasõbralik tehnoloogia (EFT – Environmental Friendly Technology) – see on öko materjalide ja öko tootmisprotsesside kasutamine.

 

  

Muud Sailun suverehvid

Sailun Commercio VX1
Aastaringne radiaalrehv raskeid veoseid transportivate mikrobusside jaoks.Tugevdatud õlatsoon tagab erakordse stabiilsuse ning juhitavuse.Vähendatud veeretakistus tagab madalama kütusekulu ning pikema eluea.Laiad ringikujulised sooned tagavad suurepärase veojõu märjal pinnal ning vähendavad pidurdamisteed

loe edasi >

Sailun Atrezzo SH-402
Aastaringne rehv, millel on suurepärane kulumiskindlus, samas ka mugavuse ja sõidu kvaliteedi head näitajad.

loe edasi >

Sailun Atrezzo ZS+
Kõrge kiirusindeksiga rehv, stabiilne külglibisemise suhtes, maksimaalne haarduvus teekattega. Protektori asümmeetriline disain tagab sujuva ja vaikse sõidu.

loe edasi >

Sailun Atrezzo Z4+AS
Sailun Atrezzo Z4+AS – UHP klassi aastaringne rehv, mis on loodud laitmatuks töötamiseks kõigis ilmastikuoludes. Välja töötatud ,et olla efektiivne ka suurtel kiirustel, kurvides ning pidurdamisel. Atrezzo Z4+AS rehv võimaldab saavutada Teie auto veel kõrgema efektiivsuse.

loe edasi >