Sailun Terramax HT

Terramax HT

Sailun Terramax HT

Sõltuvalt mõõdust saavad rehvi Sailun Terramax H/T kasutada nii maasturid, crossover’id kui ka tarbeautod. Üks rehvi omadustest on see, et seda saab universaalselt kasutada erinevatel teekatetel. Rehvil on suurepärane sooritusvõime nii maanteel kui ka maastikul.

4 sik-sak-tüüpi dreenisooned
Rehvimuster koosneb viiest pikisoonest, mida eraldavad neli laia dreensoont, mille peafunktsioon on vee ja muda äraviimine kontaktpinnast. Sik-sak-tüüpi ääred tagavad suurepärased kulumiskindluse näitajad ning vähendavad mürataset ja vibratsiooni.

Rehvimustri õlatsooni disain
Selles rehvimustri osas on kahte ritta paigaldatud massiivsed ristküliku plokid, mille vahel asuvad laiad dreensooned. Maastikul (ehk pehme kattega teel) töötavad need elemendid nii, et rehv tagab haarduvuse teega, nii on võimalik ületada raskeid ja konarlikke teeosi. Dreensooned võimaldavad aga rehvimustril mullast puhtaks jääda.

Tihedalt paigaldatud lamellid
Rehviplokkidele on tihedalt paigaldatud ristuvad ja lainelised lamellid, mis tagavad täiendava veovõime ja haarduvuse märjal teekattel.

Peamised tehnoloogilised lahendused:

Märg teekate
Kuiv teekate
Mugavus
Akustiline mugavus
Kulumiskindlus
 

Sailun Terramax H/T omadused:

 

  • rehv on ette nähtud aasta ringi kasutamiseks erinevatel teekatetel;
     
  • neli dreensoont tagavad kontaktpinnast kiire ja efektiivse vee ja muda äraviimise;
     
  • õlatsoonide disain tagab rehvile kõrged stabiilsuse ja juhitavuse näitajad ebastabiilsel pinnal;
     
  • palju erinevat tüüpi lamelle, tänu millele on kontaktpinnal mitmed täiendavad haarduvusääred, mis võimaldavad rehvile tagada hea juhitavuse märjal teel.

 

  

Muud Sailun suverehvid

Sailun Terramax CVR
CVR rehvid tagavad erakordse juhitavuse ning stabiilsuse, sujuva ja vaikse sõidu ning mugavuse liikumisel mööda maanteed. Rehvid paistavad silma kõrge haarduvuse, kandevõime, pidurdamise poolest kuival ning märjal pinnal,

loe edasi >

Sailun Commercio VX1
Aastaringne radiaalrehv raskeid veoseid transportivate mikrobusside jaoks.Tugevdatud õlatsoon tagab erakordse stabiilsuse ning juhitavuse.Vähendatud veeretakistus tagab madalama kütusekulu ning pikema eluea.Laiad ringikujulised sooned tagavad suurepärase veojõu märjal pinnal ning vähendavad pidurdamisteed

loe edasi >

Sailun Atrezzo SH-402
Aastaringne rehv, millel on suurepärane kulumiskindlus, samas ka mugavuse ja sõidu kvaliteedi head näitajad.

loe edasi >

Sailun Atrezzo ZS+
Kõrge kiirusindeksiga rehv, stabiilne külglibisemise suhtes, maksimaalne haarduvus teekattega. Protektori asümmeetriline disain tagab sujuva ja vaikse sõidu.

loe edasi >

Sailun Atrezzo Z4+AS
Sailun Atrezzo Z4+AS – UHP klassi aastaringne rehv, mis on loodud laitmatuks töötamiseks kõigis ilmastikuoludes. Välja töötatud ,et olla efektiivne ka suurtel kiirustel, kurvides ning pidurdamisel. Atrezzo Z4+AS rehv võimaldab saavutada Teie auto veel kõrgema efektiivsuse.

loe edasi >