SEMA-2012: Fotoaruanne sellest, kuidas rehvide tootjad esinesid tuuningu näitusel Las Vegases

SEMA 2012 logo

Näituse parim rehv Pirellilt, uudistooted Falken’ilt, flashmob Nankang’ilt ning palju muud, mida tõid rehvide tootjad SEMA-2012 šõule.

Hiljuti möödus Las Vegases kuulus autošõu  SEMA, mis hõlmab nüüd ka haru näitust Global Tire Expo (GTE), mis on pühendatud rehvitööstusele. 2012-ndal aastal oli üritus mõningal määral süngestatud selle tõttu, et just samal ajal haaras USA idarannikut orkaan Sandy, kuid isegi vaatamata sellele, teatasid GTE  organisaatorid, et GTE-2012 ületas kõik rekordid nii osalejate, kui ka külaliste arvu poolest.

Kokku osales SEMA näitusel 2 250 ettevõtet, neist 500 esitlesid esimest korda oma tooteid Las Vegases. Rehvide näitus, mis hõivas suure osa näitusekeskuse suure lõunapoolse saali alumisest tasemest, kogus umebs 250 eksponenti. Nende seas oli ettevõtteid, kes tegelesid erineva kategooria rehvide tootmise või müügiga, rehvitööstuse ja rehvide paigaldamise jaoks seadmete tootjaid, tarkvara tarnijaid jne.

Rääkides GTE-2012 esialgsetest tulemustest, teatas (TIA) president Randy Groh, et  «hämmastav edu ning numbrid, mis on kuuremad isegi kõige uskumatutest eelmise aasta näitajatest, tõendavad, et rehvitööstus ning tuuningu turg arenevad ühe tervikuna. Stende oli juba 250, võtmata arvesse ettevõtteid, kes tegelevad velgedega. Nii, et osalejad loovad üha rohkem uusi võimalusi äri arendamiseks».

Pakume Teile fotogaleriid kõigest ebatavalisest ja huvitavast, mida näitasid rehvide ettevõtted selle aasta näitusel.

 
Pirelli sai SEMA’l auhinna «Parim rehv» aastaringse Pirelli Cinturato P7 All Seasonce eest, SEMA näitusel võisid külastajad näha Pirelli «formula» rehve,
Pirelli sai SEMA’l auhinna «Parim rehv» aastaringse Pirelli Cinturato P7 All Seasonce eest, SEMA näitusel võisid külastajad näha Pirelli «formula» rehve,
Pirelli võidusõidu stimulaator avatud McLaren MP4-12C Pirelli rehvidel,
Pirelli võidusõidu stimulaator, avatud McLaren MP4-12C Pirelli rehvidel,
Pirelli veoauto, Ken Block, kes tihtipeale rebib Pirelli rehvid ribadeks,
Pirelli veoauto, Ken Block, kes tihtipeale rebib Pirelli rehvid ribadeks, 
Falken üllatas sellel aastal oma madala Сhevrolet Dually rehvidel mõõtudega 305/30 R26 Rehvid on kusjuures uhiuued - Falken Ziex S/TZ05. Las vegases toimus nende ametlik esmaesitlus
Falken üllatas sellel aastal oma madala Сhevrolet Dually rehvidel mõõtudega 305/30 R26 Rehvid on kusjuures uhiuued – Falken Ziex S/TZ05. Las vegases toimus nende ametlik esmaesitlus
Stendil oli samuti Justin Pawlaku triiviv Mustang. Ettevõte ei unusta meelde tuletamast oma osalemisest selles spordialas Nissan GT-R Fatlace’lt Falken rehvidel mõõtudega  285/30R20 (tagumised)
Stendil oli samuti Justin Pawlaku triiviv Mustang. Ettevõte ei unusta meelde tuletamast oma osalemisest selles spordialas  Nissan GT-R Fatlace’lt Falken rehvidel mõõtudega  285/30R20 (tagumised)
BMW M5 IND Distribution’ilt tõsteti natuke … …et ära mahutada ka Falken veoauto rehvid
BMW M5 IND Distribution’ilt tõsteti natuke … …et ära mahutada ka Falken veoauto rehvid 
Falken Wilpeak A/T  demonstreerimiseks asetati Jeep kividele
Falken Wilpeak A/T  demonstreerimiseks asetati Jeep kividele ….Nankang korraldas flashmob’i