Yokohama Adrive


Mugavus

Niiske teekate

Suurendatud ressurss
 

Suurepärane tasakaal märgadel ja kuivadel teekatetel

Lisaks mugavusele ja usaldusväärsusele liikumises, tagavad A.drive’i rehvid ka hea haardumise kogu tööea kestel. Ideaalsed kompaktklassi autodele. Igapäevased sõidud A.drive’i rehvidel muutuvad meeldivamaks.

Kompakt- ja miniklassi autodele ning väikestele pereautodele.

Eelised:

  • Mugavuse ja juhitavuse kooskõla
  • Väga hea haardumine kuival ja märjal teel, kogu tööea jooksul
  • Kauakestev tööiga

Põhiomadused:

  • Protektori vett kõrvaletõrjuv disain
  • Kõrge Silica sisaldus kummisegu koostises viib temperatuuri mõju väliskummi omadustele miinimumi.
  • Pikem kontaktpunkt – surve optimeerimiseks.

 

Testide tulemused:

Ajakiri Kuupäev Mudel Surus Tulemused
2012 Yokohama A.Drive 215/60 R16 Hea
2012 Yokohama A.Drive 185/60 R14 Rahuldav
2010 Yokohama A.Drive 175/65 R14 Väga soovitatav

 

Rehvi põhieelised

Protektori “AQUA-PROOF” muster
Kogu Yokohama .drive’i tootesarja standardeid järgivalt on ka A.drive’i rehvidel eraldi konstrueeritud kolmekordsed laiad sirged sooned, mis parendavad rehvi võimet eemaldada vett ja tagavad kolmekordse turvataseme, mida ei suuda tagada tavalised rehvid.

Protektori koostis tagab haardumise
Protektori efektiivne, Silica komponendi sisaldusega koostis vähendab õhutemperatuuri mõju rehvile ja tagab stabiilse haardumistaseme kogu tööea jooksul, nii märgades kui kuivades ilmastikuoludes. Tänu ZERUMA komponendile – Yokohama poolt patenditud reagent, mis tagab Silica ühtlasema jaotumise – suudavad  A.drive’i rehvid tagada ka paljusid muid rehvi omadusi.

Konstrueeritud optimaalse võimsuse saavutamiseks
Rehvi loojad võivad tunda õigustatult uhkust selle üle, kuidas A.drive’i struktuursed iseärasused annavad rehvile juurde erakordsed veojõu parameetrid. Protektori “müravaba” muster, ühenduses kolme laia sirge soonega, ja kummisegu eesrindlik koostis, tagavad esmaklassilise efektiivsuse, sõltumata sellest, millised on ilmastikuolud, märjad või kuivad. Tänu arvukatele peentele ja pikisuunalistele elementidele protektori mustris – rehvi surve optimaalsete näitajate saavutamiseks kontaktpunktis – suudavad rehvid väga hästi tagada haardumist teega ja vee eemalejuhtimist.

YOKOHAMA suverehvid

Advan Sport V105
Sportlik suverehv, mis on valminud tihedas koostöös juhtivate Saksamaa Premium klassi autotootjatega, mida kasutatakse Mercedes-Benz SLK ja SLS mudelite põhivarustuses.

rokhem >

S.Drive
Vaatamata sellele, et rehv kuulub Ultra High Performance kategooriasse, sobib see suurepäraselt ka kompaktklassi autodele ja sportautodele.

rokhem >

Advan Neova AD08R
Sportlikud suverehvid, mis on suurel kiirusel suurepärase haarduvuse ja juhitavuse omadustega. Tagavad kontrolli, stabiilsuse, haarduvuse märjal pinnal ja kulumiskindluse.

rokhem >

Geolandar SUV G055
Esimene off-road rehv crossoveritele, pikapidele ja maasturitele, mille väljatöötamisel on kasutatud BlueEarth tehnoloogiat. Sõites on vähendatud kahjulike heitgaaside teket ja suurendatud energiaefektiivsust, samal ajal säilitades kõrget ohutustaset..

rokhem >

G033V
Rehv, mis on ettenähtud kasutamiseks suurtel kiirustel kõikidel hooaegadel, mis tagab tee peal stabiilsuse, sõltumata tee ja ilmastikuoludest. Ettenähtud 4x4 nelikveo maasturitele.

rokhem >

Advan Sport
Kui Yokohama Jaapani insenerid võtsid endile ülesande konstrueerida lipulaev ADVAN’i® tootesarja rehvidele, siis keskendasid nad tähelepanu täpsusele ja efektiivsusele.

rokhem >

Advan ST
Yokohama Advan ST V802 suverehv, ehkki kuulub maantee kiirmudelite tootesarja, loodi spetsiaalselt uutele, suurte kiiruslike võimaluste poolest välja paistvatele maasturitele ja crossover’itele.

rokhem >

BluEarth AE 01
Tuleviku uus standard – kütuse kokkuhoid planeedi kaitseks Kompaktklassi autodele ja väiksematele pereautodele

rokhem >

BluEarth 1
Kõige ökonoomsem rehv, mis on eales Yokohama poolt loodud Hübriidautodele, elektriautodele ja kompaktklassi autodele

rokhem >

AVS S/T V801
Ultra High Performance kategooria maasturitele ettenähtud suverehv, mis tagab suurepärase haarduvuse nii linna kui ka maastiku oludes.

rokhem >

Cdrive 2
Suurepärane stabiilsus ja väga head näitajad märjal teel Väiksematele sedaanidele, suurematele pereautodele

rokhem >