YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

ad08ad08

Yokohama uued Advan Neova AD08R rehvid on kindlasti üks parimaid pakkumisi ADVAN tänavarehvide seerias. ADVAN Neova AD08R loomisel kasutas Yokohama World Touring Car Championship ringrajal saadud kogemust. Tänu sellele kogemusele on rehvidel suurepärased haarduvusomadused, need pöörlevad suurel kiirusel laitmatult ja paistavad silma peamiste kasutusomaduste – kontrolli, stabiilsuse, haardumisega märjal pinnal, kulumiskindluse ja selle ühtluse tasakaaluga.
Uue rehvi kummisegule on lisatud Micro Silica komponent, mida kasutatakse ka Neova AD07 ja WTCC seeria võistlusrehvide tootmisel. Tulemuseks saadi uusi eeliseid – pehmus mikrotasemel ja jäikus makrotasemel, mis võimaldas suurendada kontaktpinda ja parandada rehvi haarduvusomadusi. Rehv on vastupidav kuumuse ja kulumise tulemusel tekkiva deformeerumise vastu, tagades suurepärase haarduvuse kogu rehvi kasutusea jooksul.

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Juhitavus
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Haarduvus
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Kuival pinnal
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Suunatud

 

Yokohama Advan Neova AD08R omapära

 • Yokohama Advan Neova AD08R uvespordirehvide suurepärased haarduvusomadused tagab eriline Micro Silicа komponendiga kummisegu;
 • V-sooned juhivad vett välja ja minimeerivad veeretakistust;
 • keskmine pidev soonega topeltriba tagab laitmatu suunastabiilsuse;
 • kaarjas soontesüsteem juhib vee kiiresti kontaktpinnast välja;
 • suured õlaplokid parandavad manööverdamisel põiksuunalist haarduvust, suurendavad vedu ja lühendavad pidurdamisteed;
 • topeltõmblusteta metallkoort ja nailonkoort tõstavad rehvi koormusindeksit ning takistavad deformeerumist ning mehaaniliste vigastuste teket.
 

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

Yokohama Advan Neova AD08R rehvid valmistajatehase poolt komplekteeritud standardvarustuses

– Lotus Elise

– Tesla Roadster

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

Testi tulemused:

AJAKIRI MUDEL SUURUS TULEMUS
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R Advan Neova AD08 225/45R17 2 KOHT
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R Advan Neova AD08 225/45R17 3 KOHT

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

Peamised omadused

 • Optimiseeritud kontaktpind
  Rehvimustri struktuur võimaldab oluliselt suurendada rehvi kontaktpinda teekattega, tagades nii maksimaalse efektiivsuse.
 • Pidev keskmine topeltriba
  Keskmine topeltriba tagab stabiilsuse ja rooli kiire reageerivuse suurte sõidukiiruste juures. Riba välised seinad on ümardatud, mis ühtlustab kulumist.
 • MS 2R kummisegu koostis
  Sellise kummisegu loomiseks, mis parandaks haarduvust ja tõhusust, kasutasid Yokohama insenerid oma autovõistlustel ja spordis omandatud kogemusi ning teadmisi.
 • Laiad õlaplokid ja kaarjad sooned
  Laiad õlaplokid tagavad pideva kontakti teepinnaga, parandades põiksuunalist haarduvust suurte sõidukiiruste juures. Ainulaadne soonte kuju võimaldab efektiivselt vett välja juhtida, kaotamata suurepäraseid haarduvusomadusi märjal pinnal.
 • Terasest vahetükid
  Rehvi külgossa paigaldatud spetsiaalsed vahetükid takistavad
  rehvi deformeerumist, tagavad suurepärase
  juhitavuse ja parandavad rehvi omadusi kurvides sõitmisel.
 • Pidevad ümardatud V-sooned
  Pidevad ümardatud V-sooned juhivad tõhusalt
  vett kontaktpinnast välja ja annavad
  rehvile pika kasutusea.
 • Õlaplokid
  Välised õlaplokid tõstavad rehvimustri
  jäikust, parandavad haarduvus-
  ja rehviomadusi kurvides.
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

ADVAN’i rehvide tootevalik

Neile, kes on tuttavad piirkiirustega

ADVAN’i kaubamärgi all toodetakse Yokohama tootevaliku juhtkohal olevaid rehve. ADVAN’i nimi omistatakse üksnes erandlike omadustega rehvidele: ülikiiretele, mugavatele, uutele võitudele innustavatele! ADVAN – rehvid neile, kes on harjunud olema esimesed.

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R YOKOHAMA Advan Neova AD08 R YOKOHAMA Advan Neova AD08 R YOKOHAMA Advan Neova AD08 R YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

YOKOHAMA suverehvid

Advan Sport V105
Sportlik suverehv, mis on valminud tihedas koostöös juhtivate Saksamaa Premium klassi autotootjatega, mida kasutatakse Mercedes-Benz SLK ja SLS mudelite põhivarustuses.

rokhem >

S.Drive
Vaatamata sellele, et rehv kuulub Ultra High Performance kategooriasse, sobib see suurepäraselt ka kompaktklassi autodele ja sportautodele.

rokhem >

Geolandar SUV G055
Esimene off-road rehv crossoveritele, pikapidele ja maasturitele, mille väljatöötamisel on kasutatud BlueEarth tehnoloogiat. Sõites on vähendatud kahjulike heitgaaside teket ja suurendatud energiaefektiivsust, samal ajal säilitades kõrget ohutustaset..

rokhem >

G033V
Rehv, mis on ettenähtud kasutamiseks suurtel kiirustel kõikidel hooaegadel, mis tagab tee peal stabiilsuse, sõltumata tee ja ilmastikuoludest. Ettenähtud 4x4 nelikveo maasturitele.

rokhem >

Advan Sport
Kui Yokohama Jaapani insenerid võtsid endile ülesande konstrueerida lipulaev ADVAN’i® tootesarja rehvidele, siis keskendasid nad tähelepanu täpsusele ja efektiivsusele.

rokhem >

Advan ST
Yokohama Advan ST V802 suverehv, ehkki kuulub maantee kiirmudelite tootesarja, loodi spetsiaalselt uutele, suurte kiiruslike võimaluste poolest välja paistvatele maasturitele ja crossover’itele.

rokhem >

BluEarth AE 01
Tuleviku uus standard – kütuse kokkuhoid planeedi kaitseks Kompaktklassi autodele ja väiksematele pereautodele

rokhem >

BluEarth 1
Kõige ökonoomsem rehv, mis on eales Yokohama poolt loodud Hübriidautodele, elektriautodele ja kompaktklassi autodele

rokhem >

AVS S/T V801
Ultra High Performance kategooria maasturitele ettenähtud suverehv, mis tagab suurepärase haarduvuse nii linna kui ka maastiku oludes.

rokhem >

Cdrive 2
Suurepärane stabiilsus ja väga head näitajad märjal teel Väiksematele sedaanidele, suurematele pereautodele

rokhem >

A Drive
Lisaks mugavusele ja usaldusväärsusele liikumises, tagavad A.drive’i rehvid ka hea haardumise kogu tööea kestel. Ideaalsed kompaktklassi autodele. Igapäevased sõidud A.drive’i rehvidel muutuvad meeldivamaks.

rokhem >