Yokohama Advan Sport (V103)


Juhitavus

Suur kiirus

Kuiv teekate

Niiske teekate

Mugavus

Asümmeetrilised

Komplekteeritud standardvarustusena
 

Ultra High-Performance’i laitmatus

Kui Yokohama Jaapani insenerid võtsid endile ülesande konstrueerida lipulaev ADVAN’i® tootesarja rehvidele, siis keskendasid nad tähelepanu täpsusele ja efektiivsusele. Nende kirg ja otsustavus viisid maailma ühe kõige kiirema, efektiivsema ja maksimaalselt kõrgtootliku UHP klassi rehvi loomiseni, milleks on ADVAN Sport®.

Selle rehvi loomine nõudis kõige eesrindlikumate disainitehnoloogiate kasutamist, innovatsioonide rakendamist nano-komponentidega kummisegude loomisel, karkassi võimsat ja elastset konstruktsiooni ning selliseid lahendusi protektori mustris, mis võiksid tagada kurvide laitmatu läbimise suurtel kiirustel.

ADVAN Sport rehvidele on iseloomulik tasakaalustatud dünaamika suurtel kiirustel, mis ei taga mitte üksnes rehvi sportlikku käitumist, vaid tagab ka suurepärased näitajad märjal asfaldil, pehmuse liikumisel, madala mürataseme, samuti hulga teisi, sellele klassile iseloomulikke näitajaid.

ADVAN Sport’i UHP rehvid on suurepärased, ülikiirete võimalustega (üle 300 km/h*) sportlikud väliskummid. Ideaalsed kõrgefektiivsetele autodele, limusiinidest kuni tuuning autodeni. Valitud valmistajatehase poolt komplekteeritud standardvarustusena (ОЕ) välja autole Bentley Continental GT – maailma kiireim neljaistmeline-kohaline kupee,  autole Flying Spur, autole Porsche 911 Carrera 4, autole Audi S8., nüüd aga ka autodele Mercedes-Benz CL 63 AMG ja ML 63 AMG.

*kiirusnäitajad sõltuvad mõõdust

Eelised:

 • Ainulaadne tasakaal sportlike omaduste ja mugavuse vahel
 • Kõrge kiirusindeks – üle 300 km/h (olenevalt mõõdust)
 • Suur mõõtude valik
 • Mõõtude ja spetsifikatsioonide olemasolu valmistajatehase poolt komplekteeritud standardvarustuses

Põhiomadused:

 • Erakordne haardumine, sõltumata temperatuurist
 • Protektori uuenduslik asümmeetriline disain tagab suurepärase juhitavuse
 • Töötatud välja spetsiaalselt suurtele kiirustele ja ekstreemsetele koormustele

 

Advan Sport (V103) rehvide protektori mustri valikvariandid

Yokohama Advan Sport (V103) rehvid valmistajatehase poolt komplekteeritud standardvarustuses

Valmistajatehase poolt komplekteeritava standardvarustusena paigaldatakse Yokohama Advan Sport (V103) rehvid järgmistele sõidukitele: 

Bentley Continental GT Audi S8 Nissan Murano
Bentley Continental GTC Honda Legend Nissan 370 Z
Bentley Continental Flying Spur Mercedes-Benz C-Class (W204 Porsche 911 Carrera 4 (997)
Audi A6 Mercedes-Benz E-Class Coupe (BR207) Porsche Cayenne (E1, E2)
Audi A7 Mercedes-Benz C63 AMG (W204) Volkswagen Touareg
Audi Q7 Mercedes-Benz ML63 AMG (W164)  

ADVAN’i rehvide tootevalik

Neile, kes on tuttavad piirkiirustega

ADVAN’i kaubamärgi all toodetakse Yokohama tootevaliku juhtkohal olevaid rehve. ADVAN’i nimi omistatakse üksnes erandlike omadustega rehvidele: ülikiiretele, mugavatele, uutele võitudele innustavatele! ADVAN – rehvid neile, kes on harjunud olema esimesed.

Rehvi põhieelised

 • Protektori kummisegu koostis nanokomponentide lisamisega
  Tänu kõrgekvaliteedilise Silica kasutamisele saavutatakse elastsus molekulaarsel tasandil, tööea pikenemine ja kontaktpunkti suurendamine ligikaudu 10% võrra, mis tagab parima veojõu märjal ja kuival teekattel, laias temperatuurivahemikus.
 • Külgkatete ehitus
  Külgmiste seinte terasest vahetükid ja rõngaskrae kõrge jäikustasemega täitematerjal parendavad kontrolli auto üle suurtel kiirustel ja juhitavust.
 • Viskooskihi ehitus
  Kasutatakse kõrgetele temperatuuridele vastupidavat viskoosi. Kaitseb kõrgendatud temperatuuri eest – tänu viskoosribade stabiilsusele. 50% ulatuses üksteise peal olevad viskoosribad moodustavad kahekordse jätkukohtadeta kihi.
 • Erikujulised ümarad sooned
  Kõverdatud, erikujulised, erineva laiuse ja kaldenurgaga sooned hoiavad ära rehvide ühepoolse kulumise ja suurendavad efektiivsust märgadel teekatetel.
 • Neli laia pikisoont
  Pikisooned juhivad kiiresti ja tõhusalt eemale vee, tugevdades seega haardumist märja ilmaga.
 • “Soon soones” tehnoloogia
  Protektori “soon soones” printsiibil muster reguleerib plokkidele avaldatavat koormust, parendades juhitavust ja vastupidavust kulumisele.
 • Haardumine – tänu terasest vahetükile rehvi välises külgkattes  
  Tänu protektori asümmeetrilisele mustrile ja tootmisharus esimeste nanotehnoloogiate kasutamisele kummisegu väljatöötamisel, tagavad ADVAN Sport rehvid laitmatu haardumise märja ja kuiva ilmaga, laias temperatuurivahemikus.

 • Sisemine vastupidavus
  Turvaliseks kasutamiseks suurtel kiirustel ja maksimaalse stabiilsuse tagamiseks kasutatakse ADVAN Sport rehvide valmistamisel kõrgeima kvaliteediga, kõige vastupidavamaid materjale. ADVAN Sport rehvide tarbeks välja töötatud kummisegu uut koostist on ekstreemsete kiiruste tingimustes mitmekordselt testitud ning see on Yokohama rehvide seas parim. See kõrgendatud haardumisega kummisegu tagab nii elastsuse kui vastupidavuse.
 • Õmblusteta kattekiht
  Kolm kattekihi lehte õlatsoonides ja kaks lehte protektori keskosas kõrgendavad rehvi tööiga suurtel kiirustel.

   

YOKOHAMA suverehvid

Advan Sport V105
Sportlik suverehv, mis on valminud tihedas koostöös juhtivate Saksamaa Premium klassi autotootjatega, mida kasutatakse Mercedes-Benz SLK ja SLS mudelite põhivarustuses.

rokhem >

S.Drive
Vaatamata sellele, et rehv kuulub Ultra High Performance kategooriasse, sobib see suurepäraselt ka kompaktklassi autodele ja sportautodele.

rokhem >

Advan Neova AD08R
Sportlikud suverehvid, mis on suurel kiirusel suurepärase haarduvuse ja juhitavuse omadustega. Tagavad kontrolli, stabiilsuse, haarduvuse märjal pinnal ja kulumiskindluse.

rokhem >

Geolandar SUV G055
Esimene off-road rehv crossoveritele, pikapidele ja maasturitele, mille väljatöötamisel on kasutatud BlueEarth tehnoloogiat. Sõites on vähendatud kahjulike heitgaaside teket ja suurendatud energiaefektiivsust, samal ajal säilitades kõrget ohutustaset..

rokhem >

G033V
Rehv, mis on ettenähtud kasutamiseks suurtel kiirustel kõikidel hooaegadel, mis tagab tee peal stabiilsuse, sõltumata tee ja ilmastikuoludest. Ettenähtud 4x4 nelikveo maasturitele.

rokhem >

Advan ST
Yokohama Advan ST V802 suverehv, ehkki kuulub maantee kiirmudelite tootesarja, loodi spetsiaalselt uutele, suurte kiiruslike võimaluste poolest välja paistvatele maasturitele ja crossover’itele.

rokhem >

BluEarth AE 01
Tuleviku uus standard – kütuse kokkuhoid planeedi kaitseks Kompaktklassi autodele ja väiksematele pereautodele

rokhem >

BluEarth 1
Kõige ökonoomsem rehv, mis on eales Yokohama poolt loodud Hübriidautodele, elektriautodele ja kompaktklassi autodele

rokhem >

AVS S/T V801
Ultra High Performance kategooria maasturitele ettenähtud suverehv, mis tagab suurepärase haarduvuse nii linna kui ka maastiku oludes.

rokhem >

Cdrive 2
Suurepärane stabiilsus ja väga head näitajad märjal teel Väiksematele sedaanidele, suurematele pereautodele

rokhem >

A Drive
Lisaks mugavusele ja usaldusväärsusele liikumises, tagavad A.drive’i rehvid ka hea haardumise kogu tööea kestel. Ideaalsed kompaktklassi autodele. Igapäevased sõidud A.drive’i rehvidel muutuvad meeldivamaks.

rokhem >