Yokohama Advan S.T. (V802)


Maantee

Juhitavus

Kõrge kiirus

Kuiv teekate

Niiske teekate

Suunatud disain

Komplekteeritud standardvarustus
 

On töötatud spetsiaalselt välja eriti kõrgtootlikele uue põlvkonna SUV-dele

Yokohama Advan ST V802 suverehv, ehkki kuulub maantee kiirmudelite tootesarja, loodi spetsiaalselt uutele, suurte kiiruslike võimaluste poolest välja paistvatele maasturitele ja crossover’itele.

Selle rehvi loomisel rakendasid Jaapani insenerid samu tehnoloogiaid, mida kasutatakse ka neis mudeleis, mis on nähtud ette eranditult spordivõistluste tarbeks. Nimelt seetõttu kasutati antud mudelis tavarehvile mitteiseloomulikku protektori sümmeetrilise suunatud mustri W-kujulist disaini. Sellise mustri iseloomulikuks jooneks on protektori plokkide kuju ja paigutus, mistõttu protektori disain meenutab W tähte.
Vastavuse loomiseks uusimate SUV-de ülikiire sõidu võimalustega ja nõuetega, mida nende koormustasemele esitatakse, on S.T. rehvidel terasvööd ja tugevdatud, jäigad terasest külgkatted – laitmatuks kontrolliks tee üle.

 

Eelised:

 • Kõrge kiirusindeks (kuni Y), ühenduses kõrge koormusindeksiga (olenevalt mõõdust)
 • Ületamatud juhitavuse ja pidurdamise karakteristikud ekstreemsetes tingimustes
 • Premium klassi autode tuuningu võimalus, kuni 24 tollini
 • Kummid on valitud välja valmistajatehase poolt komplekteeritud standardvarustusse

Põhiomadused:

 • Väga hea haardumine, olenemata temperatuurist
 • W-kujulised sooned ja kaks laia pikisoont tagavad laitmatu juhitavuse märjal teel
 • Eksklusiivne konstruktsioon – ekstreemsetele koormustele ja suurtele kiirustele

Yokohama Advan S.T. (V802)  rehvid on valmistajatehase poolt komplekteeritud standardvarustuses.

Yokohama Advan S.T. (V802) rehvid paigaldatakse valmistajatehase poolt komplekteeritud standardvarustusena järgmistele sõidukitele: 

Mercedes-AMG G Class (W463)

ADVAN’i rehvide tootevalik

Neile, kes on tuttavad piirkiirustega

ADVAN’i kaubamärgi all toodetakse Yokohama tootevaliku juhtkohal olevaid rehve. ADVAN’i nimi omistatakse üksnes erandlike omadustega rehvidele: ülikiiretele, mugavatele, uutele võitudele innustavatele! ADVAN – rehvid neile, kes on harjunud olema esimesed.

Rehvi põhieelised

 • Uusim Silica komponent
  Võimas veojõud, nii kuumades ja kuivades kui jahedates ja märgades ilmastikuoludes. Nimetatud komponendi kasutamine ADVAN S.T. rehvides võimaldas saavutada kiirustestides suurepäraseid efektiivsuse näitajaid. Nagu ka ADVAN Sport rehvide puhul, tagab Silica komponent ka siin nii elastsuse kui vastupidavuse.

 • Kõrgendatud koormusindeks
  Vastavuse saavutamiseks SUV-de tootjate poolt kandevõimele esitatavate rangete nõuetega või isegi nende ületamiseks.* ADVAN S.T. rehvide eristavaks tunnuseks on nende efektiivne ehitus, mis tagab raske auto kinnihoidmise suurtel kiirustel.
  *ei ole saadaval kõigile mõõtudele
 • Tugevdatud terasvööd
  Suurendavad vastupidavust ja tagavad maksimaalse veojõu – tänu protektori lameda kuju säilitamisele teel.
 • Terasest vahetükid külgkatetesse
  Tugevdavad rehvi külgkatteid ning tagavad parima kontrolli kurvide suurel kiirusel läbimisel. *ei ole saadaval kõigile mõõtudele

YOKOHAMA suverehvid

Advan Sport V105
Sportlik suverehv, mis on valminud tihedas koostöös juhtivate Saksamaa Premium klassi autotootjatega, mida kasutatakse Mercedes-Benz SLK ja SLS mudelite põhivarustuses.

rokhem >

S.Drive
Vaatamata sellele, et rehv kuulub Ultra High Performance kategooriasse, sobib see suurepäraselt ka kompaktklassi autodele ja sportautodele.

rokhem >

Advan Neova AD08R
Sportlikud suverehvid, mis on suurel kiirusel suurepärase haarduvuse ja juhitavuse omadustega. Tagavad kontrolli, stabiilsuse, haarduvuse märjal pinnal ja kulumiskindluse.

rokhem >

Geolandar SUV G055
Esimene off-road rehv crossoveritele, pikapidele ja maasturitele, mille väljatöötamisel on kasutatud BlueEarth tehnoloogiat. Sõites on vähendatud kahjulike heitgaaside teket ja suurendatud energiaefektiivsust, samal ajal säilitades kõrget ohutustaset..

rokhem >

G033V
Rehv, mis on ettenähtud kasutamiseks suurtel kiirustel kõikidel hooaegadel, mis tagab tee peal stabiilsuse, sõltumata tee ja ilmastikuoludest. Ettenähtud 4x4 nelikveo maasturitele.

rokhem >

Advan Sport
Kui Yokohama Jaapani insenerid võtsid endile ülesande konstrueerida lipulaev ADVAN’i® tootesarja rehvidele, siis keskendasid nad tähelepanu täpsusele ja efektiivsusele.

rokhem >

BluEarth AE 01
Tuleviku uus standard – kütuse kokkuhoid planeedi kaitseks Kompaktklassi autodele ja väiksematele pereautodele

rokhem >

BluEarth 1
Kõige ökonoomsem rehv, mis on eales Yokohama poolt loodud Hübriidautodele, elektriautodele ja kompaktklassi autodele

rokhem >

AVS S/T V801
Ultra High Performance kategooria maasturitele ettenähtud suverehv, mis tagab suurepärase haarduvuse nii linna kui ka maastiku oludes.

rokhem >

Cdrive 2
Suurepärane stabiilsus ja väga head näitajad märjal teel Väiksematele sedaanidele, suurematele pereautodele

rokhem >

A Drive
Lisaks mugavusele ja usaldusväärsusele liikumises, tagavad A.drive’i rehvid ka hea haardumise kogu tööea kestel. Ideaalsed kompaktklassi autodele. Igapäevased sõidud A.drive’i rehvidel muutuvad meeldivamaks.

rokhem >