YOKOHAMA Advan Winter

Yokohama Advan Winter (V902) – naastudeta talverehvid, millel on harukordselt funktsionaalne disain, ainulaadsed 3D lamellid ja kummisegu parendatud koostis. Rehvid näitavad lõputult muutuvates talvistes liiklusoludes üles väljapaistvaid haardumisomadusi.

Yokohama Advan Winter (V902) protektori koostis tagab väga head haardumisomadused, laias temperatuuride vahemikus, erinevates talvistes tingimustes.

Range asümmeetriline disain tagab rehvi omaduste suurima tasakaalu kuivadel, märgadel ja lumistel teedel.

Yokohama Advan Winter rehvid valmistajatehase koostekomplektis

2012. aasta seisuga komplekteeritakse tehase tingimustes Yokohama Advan Winter rehvidega:

 • Audi S8
 • Audi S6
 • Bentley Continental GT

 

Vaata suurused ja hinnad


 

ADVAN-i rehvide tootevalik

Neile, kes on tuttavad maksimaalsete kiirustega

ADVAN-i kaubamärgi all toodetakse Yokohama tootevalikus juhtival kohal olevaid rehve. ADVAN-i nimetus omistatakse vaid erakordsete omadustega rehvidele: ülikiiretele, mugavatele, uutele võitudele innustavatele! ADVAN, need on rehvid neile, kes on harjunud olema esimesed.

Rehvi peamised eelised

 1. Protektori sisemine osa
  Koosneb mõõdukalt jäikadest plokkidest ja kõrgefektiivsetest lamellidest – haardumiseks lumel;

 2. Protektori välimine osa
  Koosneb kõrgendatud jäikusega plokkidest – kurvide kindlaks läbimiseks kuival teel;

 3. Optimaalselt paigutatud sirged kanalid
  Juhivad kokkupuutepunktist tõhusalt välja lobjaka ja vee, säilitades maksimaalse kokkupuutepunkti väga erinevatel teepindadel;

 4. Pinnasehaakurite optimeeritud külgsooned
  Juhivad tõhusalt välja lume ja lobjaka, parendades haardumist, suurendades ääreefekti.

 5. Rehvi kummisegu koostis
  Sisaldab erilist “Micro-Silica” komponenti, mis tagab väliskummi elastsuse madalatel temperatuuridel.

 6. Uued mitmetahulise pinnaga 3D lamellid
  Tagavad kõrged haardumisomadused kuivadel, märgadel ja lumistel teedel. Lai pind tagab plokkide jäikuse ja laseb neil üksteist toetada. Suurendatud tihedusega paigutatud lamellid suurendavad ääreefekti lumistel ja jäistel teedel.

 

YOKOHAMA talverehvid

W.drive
Yokohama W.drive V902 – protektori asümmeetrilise mustriga premium klassi talverehvid. Rehvide peamiseks eeliseks on kummisegu parendatud komponent, tänu millele säilitavad rehvid maksimaalse elastsuse isegi kõige madalamatel temperatuuridel, tagades suurepärase haardumise ja stabiilse liikumise.

rohkem >

WY01
Yokohama WY01 – naastudeta talverehv pakiautodele ja väiksema kandevõimega kaubaautodele, see tähendab, kaubaautodele, kergetele veoautodele ja reisijate veoks mõeldud mikrobussidele.

rohkem >

IG35
Yokohama IG 35 – protektori suunatud mustriga, naastudega talverehvid. Jaapani insenerid kasutasid nende loomisel oma kõige viimaseid tehnoloogiaid, et tagada juhtidele liikumise turvalisus isegi kõige keerulisemates ilmastikutingimustes.

rohkem >

IG30
Skandinaavia tüüpi IG30 (iceGuard) rehvide loomisel püüdsid Yokohama insenerid töötada välja toodet, mis suudaks tagada suurepärase haardumise jäätunud teel ja annaks tulemuseks usaldusväärse juhtimise talvistes tingimustes.

rohkem >

IG50
Yokohama Ice Guard IG50 – naastudeta talverehv, mis tagab suurepärase haardumise jääl ja madala kütusekulu.

rohkem >

GEOLANDAR I/T-S (G073)
Skandinaavia tüüpi Yokohama Geolandar G073 rehvid töötati välja spetsiaalselt crossover’itele. Neid rehve hindavad vääriliselt juhid, kes sõidavad peaasjalikult mööda jäätunud ja lumiseid teid ning kellele on tähtsad turvalisus ja mugavus.

rohkem >