Yokohama AVS S/T V801

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

ad08ad08

Yokohama AVS S/T V801 on Ultra High Performance kategooria suverehv, mis on ettenähtud maasturitele. Rehvil on futuristlik turvisemuster ja agressiivne V-kujuline disain mitmete plokkidega, mis annab unikaalse disaini ja funktsionaalsuse sama segmendi rehvide seas.

Rehvimuster koosneb suurtest eraldi olevatest plokkidest, mis erinevad oma massiivsete mõõtude ja keerulise kuju poolest. Sellise disainiga ja funktsionaalsusega plokkide loomine on võimalik tänu uusimatele modelleerimise tehnoloogiatele, mida kasutatakse laialdaselt rehvide loomisel. Tänu edukale disaini lahendusele demonstreerib Yokohama Yokohama AVS S/T V801 dsuurepäraseid tulemusi nii maanteel sõites suurel kiirusel kui ka maastikul kui paljud rehvimustri plokid näitavad suurepärase haarduvuse ükskõik millise tüüpi pinnaga.

Läbisõidu näitajate parandamiseks on rehvi õlatsoon loodud nii, et see lubaks plokkidel, mis on paigaldatud rehvimustrile, luua veel paremat haarduvust kontaktpinnaga. Teostades pöördeid, tagab kombineeritud rehvimustri õlatsoon haarduvuse ja suuna vastupidavuse ning kõrvaldab efektiivselt deformatsiooni, mis võiks tekkida kiirenduse tulemusena.

V-kujuline rehvimuster tagab vastupidavuse ja kõrvaldab täielikult vesiliu. Rehvil on kumerad ääred ja rehvimuster koosneb tihedalt paigaldatud rehvimustri plokkidest, luues niiviisi väga hea drenaaži süsteemi.

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Maantee
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Juhitavus
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Suur kiirus
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Kuiv teekate
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Niiske teekate
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Suunatud
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
OE
 

 

Yokohama AVS S/T V801 põhilised omadused

— Suurepärane haarduvus nii linna kui ka maastiku tingimustes, tänu futuristlikule disainile suunatud turvisemustrile;

— Tihedalt paigutatud rehvimustri plokid aitavad veenvalt ületada erinevaid teeolusid.

— Tõhus drenaaži süsteem kõrvaldab vesiliu ohu.

— Täiendav nailonist kiht kõrvaldab läbitorkamise ja läbilöömise võimalusi ja parandab juhitavust.

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
 
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

Yokohama AVS S/T (V801) originaalvarustuses on saadav:

Mercedes-AMG G-ClassG63/65 AMG (W436)

 

Peamised eelised

• Innovaatiline kummisegu Silicaga

Suurepärane veovõime nii kuivades ja kuumades, kui ka külmades ja niisketes ilmastikuoludes. Innovaatiline kummisegu tagab suurepärase sooritusvõime kiirustestides, nii nagu Advan Sport seeria rehvid, lisab see rehvile nii elastsuse kui ka vastupidavuse.

• Suurem kandevõime

Vastab maasturite tootjate nõuetel, sest tagab määratud kandevõime nõudmised või isegi ületab selle.* Iseloomulik AVS S/T V801 eripärasus on rehvi eksklusiivne ülesehitus, mis garanteerib ja kindlustab auto raske kaalu, liikudes suurel kiirusel.

* saadaval teatud mõõtudes

Kolmkordne õmblusteta kate

Viskoosi materjalist karkass

Külgedel eriti kõva kummisegu

tehnologijas

Väga kõva terasest riba

Terase ühendused küljeäärtel

Kõva täidis

• Tugevdatud terasribad

Tänu suurenenud tee kontaktpinnale, suurendab jäikust ja parandab haarduvust.

• Terasest küljeäärte kihid

Tugevdatud küljeääred parandavad juhitavust kurvides suure kiirusega sõites. *

* saadav teatud mõõtudes

 

YOKOHAMA suverehvid

Advan Sport V105
Sportlik suverehv, mis on valminud tihedas koostöös juhtivate Saksamaa Premium klassi autotootjatega, mida kasutatakse Mercedes-Benz SLK ja SLS mudelite põhivarustuses.

rokhem >

S.Drive
Vaatamata sellele, et rehv kuulub Ultra High Performance kategooriasse, sobib see suurepäraselt ka kompaktklassi autodele ja sportautodele.

rokhem >

Advan Neova AD08R
Sportlikud suverehvid, mis on suurel kiirusel suurepärase haarduvuse ja juhitavuse omadustega. Tagavad kontrolli, stabiilsuse, haarduvuse märjal pinnal ja kulumiskindluse.

rokhem >

Geolandar SUV G055
Esimene off-road rehv crossoveritele, pikapidele ja maasturitele, mille väljatöötamisel on kasutatud BlueEarth tehnoloogiat. Sõites on vähendatud kahjulike heitgaaside teket ja suurendatud energiaefektiivsust, samal ajal säilitades kõrget ohutustaset..

rokhem >

G033V
Rehv, mis on ettenähtud kasutamiseks suurtel kiirustel kõikidel hooaegadel, mis tagab tee peal stabiilsuse, sõltumata tee ja ilmastikuoludest. Ettenähtud 4x4 nelikveo maasturitele.

rokhem >

Advan Sport
Kui Yokohama Jaapani insenerid võtsid endile ülesande konstrueerida lipulaev ADVAN’i® tootesarja rehvidele, siis keskendasid nad tähelepanu täpsusele ja efektiivsusele.

rokhem >

Advan ST
Yokohama Advan ST V802 suverehv, ehkki kuulub maantee kiirmudelite tootesarja, loodi spetsiaalselt uutele, suurte kiiruslike võimaluste poolest välja paistvatele maasturitele ja crossover’itele.

rokhem >

BluEarth AE 01
Tuleviku uus standard – kütuse kokkuhoid planeedi kaitseks Kompaktklassi autodele ja väiksematele pereautodele

rokhem >

BluEarth 1
Kõige ökonoomsem rehv, mis on eales Yokohama poolt loodud Hübriidautodele, elektriautodele ja kompaktklassi autodele

rokhem >

Cdrive 2
Suurepärane stabiilsus ja väga head näitajad märjal teel Väiksematele sedaanidele, suurematele pereautodele

rokhem >

A Drive
Lisaks mugavusele ja usaldusväärsusele liikumises, tagavad A.drive’i rehvid ka hea haardumise kogu tööea kestel. Ideaalsed kompaktklassi autodele. Igapäevased sõidud A.drive’i rehvidel muutuvad meeldivamaks.

rokhem >