Yokohama BluEarth 1


Kütuse kokkuhoid

Märg tee

Madal müratase

Mugavus

Suurendatud ressurss

Väike kaal

Asümmeetrilised

Kõige ökonoomsem rehv, mis on eales Yokohama poolt loodud

Hübriidautodele, elektriautodele ja kompaktklassi autodele

Sõiduautodele mõeldud suverehv Yokohama BluEarth-1 esindab selle Jaapani tuntud tootja nõndanimetatud “ökoloogilist” tootesarja.

Yokohama ettevõte on püüelnud ökoloogilise efektiivsuse poole juba üle 10 aasta ja nüüd demonstreerib uudistoode BluEarth-1 kütusekasutuse efektiivsuse imesid, tänu tootmises kasutatud eesrindlikele tehnoloogiatele.

Mõiste BluEarth-1 taga peitub terve tehnoloogiliste lahenduste kompleks, mis on suunatud kahjuliku keskkonnamõju minimeerimisele, hoides seejuures rehvi peamised käitusomadused kõrgel tasemel. Kõnealune tehnoloogia koosneb järgmistest peamistest koostisosadest: parendatud aerodünaamika, madal veeretakistus, kergkonstruktsioon ja kummisegu innovaatiline koostis.

Eelised:

  • Ületamatult madal kütusekulu
  • Turvalisus märjal teel, õhurõhu säilimine rehvides
  • Madal müratase

Põhiomadused:

  • Kummisegu koostise väljatöötamisel on kasutatud nanotehnoloogiaid
  • Sisaldab looduslikku apelsiniõli
  • Täiustatud sisekiht, mis vähendab õhuleket 36% võrra, võrreldes tavalise sisekihiga
  • Kerge rehv: kaal vähenes 17% võrra (võrreldes rehviga dB Super E-spec E501F)
  • Rehvi külgkatete aerodünaamiline disain
  • Protektori plokkide 5-sammuline varieerumine
  • Lainekujulised pikisooned

BluEarth tehnoloogiad

 

 

 

 

 

 

 

 

Maa, see on helesinine planeet ning Yokohama peamiseks püüdluseks on säilitada see tulevastele põlvedele.Rehvid peavad pakkuma naudingut auto juhtimisest, avaldades seejuures võimalikult vähe mõju ümbritsevale keskkonnale. BluEarth tehnoloogiad on sõbralikud looduse ja inimeste vastu ning ühiskonna vstu tervikuna.BluEarth tehnoloogiates kehastunud ettevõtte uus filosoofia rakendatakse ellu kõigis toodetes ning sellest saab peamine turunduspoliitika kõigi antud tehnoloogiate kasutamisega loodud rehvide edendamisel.

 

Rehvi põhieelised

Nano-segud kummi koostises

Kummisegude valmistamise eesrindlikud tehnoloogiad – rehvi näitajate erakordse tasakaalu saavutamiseks. Yokohama uusim baastehnoloogia, mis tagab kontrolli keemiliste reaktsioonide üle materjalides, tänu nanostruktuuride kasutamisele. See tagab kolme näitaja optimaalse ühenduse.

Polümeeride segu
Eriti madala veeretakistusega polümeeride segu, koos sellega ühendatud puhta Silicaga.

APELSINIõli

Saadakse töödeldud apelsinikoortest. Kuna apelsiniõli ja loodusliku kautšuki molekulide ehitus on sarnane, siis segunevad need suurepäraselt ja võivad efektiivselt töötada. Õli teeb rehvid pehmemaks, et tagada kontaktpunkti suurem pind märja ja kuiva ilmaga.

PUHAS Silica

Kontrollib jääksoojuse moodustumist –  tagamaks suurepärast haardumist märjal teekattel ja suurt läbijooksu.

Ökoloogiline disain

Protektori asümmeetriline muster ja ehitus – kütusekulu alandamiseks.

Protektori asümmeetriline muster tagab suurepärase haardumise märjal pinnal – tänu keskosa ehitusele. Protektori välimine osa vastutab juhtimise stabiilsuse eest. Kütust säästev rehvi ehitus, samuti uute materjalide kasutamine, tagab näitajate suurepärase tasakaalustatuse, turvalisuse ja stabiilsuse.

Märg pind: hübriidsed, lainekujulised sooned
Keskmised jooned on lainekujulise kontuuriga. Nimetatud lainete kaldenurk muutub ja sügavuse suurenedes sooned kitsenevad. Nii tagab soonte ääre-efekti tugevnemine, sedamööda kuis rehvid kuluvad, selle, et näitajad jäävad märjal teekattel muutumatuteks.

Vaikus: protektori mustri nurkade 5 erikuju
Protektori elementide kalde 5 erikuju tagab mürataseme suurepärase alandamise. Iga järgnev sektor summutab eelneva sektori müra.

Kütuse kokkuhoid ja kulumise vähendamine
Soojuse ebaühtlasel moodustumisel rehvis suureneb veeretakistus ja kulumise kiirus. BluEarth-1 rehvid sisaldavad külgseintes ja protektoris soojenemise vastast komponenti – keskkonnamõju vähendamiseks.

Kergstruktuur

Kaalu alandamine 17% võrra tagab suure kütuse kokkuhoiu
Tavaliste rehvide kaal osutab kütusekulule olulist mõju, sest raskete rehvide hoovõtuks läheb vaja võimsust. BluEarth-1 rehvidel on suurepärane kergendatud ehitus, samaaegse külgkatete stabiilsusega – dünaamiliste näitajate püsivuse tagamiseks.

Sisekihi Innovaatiline ehitus – alandab õhukadu

Innovaatiline sisekiht alandab õhukadu peaaegu 36% võrra

Sisekihi Innovaatiline ehitus võib alandada õhukadu rehvidest isegi 36% võrra, tavarehvidega  võrreldes, tänu sellele, et õhk ei suuda sisekihist läbi tungida. See parendab dünaamilisi näitajaid – tänu rehvide õige rõhu ja vajaliku efektiivsustaseme säilitamisele.

Miks alandab Innovaatiline sisekiht õhukadu?
Innovaatiline sisekiht koosneb elastsest kummist ja erilistest, õhku mitteläbilaskvatest plastmassidest. Nii et tavarehvides on õhukao põhjuseks kummisegu näitajad, samas kui Innovaatiline sisekiht alandab õhukadu märkimisväärselt.

Õhurõhk rehvides avaldab mõju kütusekulule
Madalama õhurõhuga väliskummid vajavad liikumiseks rohkem energiat.

Aerodünaamiline disain

Uus uuringuteema rehvitööstuses
Õhutakistus on üheks teguriks, mis kannab vastutust suure kütusekulu eest ning suurtel kiirustel muutub see mõju märksa olulisemaks. BluEarth-1 rehvide väljatöötamisel võeti arvesse aerodünaamiliste omaduste arvutimodelleerimisega ja aerodünaamilises torus testimistega saadud tulemusi.

Süvenditega välispind tagab madala õhutakistuse
Külg- ja õlatsoonides asuvad arvukad süvendid hoiavad ära tavaliselt rehvi taha ilmuvate turbulentsete voogude tekke.

Tähistused rehvi külgkatetel, süvendite kujul
Kõik tähistused BluEarth-1 rehvide külgkatetel on õhutakistuse maksimaalseks alandamiseks tehtud süvendite kujul.

Testimine aerodünaamilises torus Aerodünaamiline modelleerimine Pealispind nagu golfipallil BluEarth-1 rehvidel olevate kirjete väljanägemine

 

 

YOKOHAMA suverehvid

Advan Sport V105
Sportlik suverehv, mis on valminud tihedas koostöös juhtivate Saksamaa Premium klassi autotootjatega, mida kasutatakse Mercedes-Benz SLK ja SLS mudelite põhivarustuses.

rokhem >

S.Drive
Vaatamata sellele, et rehv kuulub Ultra High Performance kategooriasse, sobib see suurepäraselt ka kompaktklassi autodele ja sportautodele.

rokhem >

Advan Neova AD08R
Sportlikud suverehvid, mis on suurel kiirusel suurepärase haarduvuse ja juhitavuse omadustega. Tagavad kontrolli, stabiilsuse, haarduvuse märjal pinnal ja kulumiskindluse.

rokhem >

Geolandar SUV G055
Esimene off-road rehv crossoveritele, pikapidele ja maasturitele, mille väljatöötamisel on kasutatud BlueEarth tehnoloogiat. Sõites on vähendatud kahjulike heitgaaside teket ja suurendatud energiaefektiivsust, samal ajal säilitades kõrget ohutustaset..

rokhem >

G033V
Rehv, mis on ettenähtud kasutamiseks suurtel kiirustel kõikidel hooaegadel, mis tagab tee peal stabiilsuse, sõltumata tee ja ilmastikuoludest. Ettenähtud 4x4 nelikveo maasturitele.

rokhem >

Advan Sport
Kui Yokohama Jaapani insenerid võtsid endile ülesande konstrueerida lipulaev ADVAN’i® tootesarja rehvidele, siis keskendasid nad tähelepanu täpsusele ja efektiivsusele.

rokhem >

Advan ST
Yokohama Advan ST V802 suverehv, ehkki kuulub maantee kiirmudelite tootesarja, loodi spetsiaalselt uutele, suurte kiiruslike võimaluste poolest välja paistvatele maasturitele ja crossover’itele.

rokhem >

BluEarth AE 01
Tuleviku uus standard – kütuse kokkuhoid planeedi kaitseks Kompaktklassi autodele ja väiksematele pereautodele

rokhem >

AVS S/T V801
Ultra High Performance kategooria maasturitele ettenähtud suverehv, mis tagab suurepärase haarduvuse nii linna kui ka maastiku oludes.

rokhem >

Cdrive 2
Suurepärane stabiilsus ja väga head näitajad märjal teel Väiksematele sedaanidele, suurematele pereautodele

rokhem >

A Drive
Lisaks mugavusele ja usaldusväärsusele liikumises, tagavad A.drive’i rehvid ka hea haardumise kogu tööea kestel. Ideaalsed kompaktklassi autodele. Igapäevased sõidud A.drive’i rehvidel muutuvad meeldivamaks.

rokhem >