Yokohama Geolandar H/T-S G051


Juhitavus

Mugavus

Kuiv teekate

Niiske teekate

Künkad, murdmaastik – see on märguanne tegutsemiseks Yokohama väga tõhusatele maasturirehvidele Geolandar H/T-S, mis sobivad kasutamiseks kõikidel teekatetel ja teedeta oludes.

Eelised:

  • Suurepärane läbitavus teedeta oludes
  • Mugavus ja madala müratase maanteel
  • Pikk kasutusiga, ühtlane kulumine
  • Mõõtmed ja spetsifikatsioonid esmavarustuse jaoks

Peamised omadused:

  • Turvisemustri plokkide mitmesammuline disain
  • Turvisemustri plokkide 5-sammuline variatsioon
  • Külgede võimas kaitse
  • 3D lamellid
  • Neli sirget ja sügavat soont

Yokohama Geolandar H/T-S GO51 rehve paigaldatakse tehasevarustusena:

Mercedes-Benz G Class (W463)

 

Turvisemustri plokkide mitmesammuline joonis

 

 

Turvisemustri plokkide mitmesammuline joonis
Teedeta oludes saavutatakse tugev vedu tänu turvisemustri siseosa plokkide nn „mitmesammulisele“ joonisele. Suurem jäikus tähendab paremat dünaamikat maanteel ja paremaid isepuhastumise omadusi parema kontrolli saavutamiseks auto üle teedeta oludes. Plokkide nurgeti paiknevad ääred vähendavad oluliselt mürataset ja turvisemutri ebaühtlast kulumist.

Turvisemustri joonis nurkade 5 variatsiooniga
Rehvi turvisemustri kogupikkuse ulatuses paiknevad mitmenurgelised, erinevas suunas kaldu olevad plokid, mis viivad mürataseme miinimumini. Lisaks on koormuse tase turvisemustri igale plokile optimeeritud ebaühtlase kulumise vähendamiseks.

Külgede võimas kaitse
GEOLANDAR H/T-S rehvide külgpindadele on võimsa kaitsega. Selline lahendus ennetab rehvide sisselõikeid ning lisab veojõudu teedeta oludes.

Kolmemõõtmelised lamellid
Sügavate sälkudega püramiidikujuliste siksakiliste lamellide suurem pind on peamine tegur plokkide suurepärase jäikuse tagamisel. Tänu deformeerumise vähenemisele koormustel parandavad need pidurdamist ja juhitavust ning minimeerivad turvisemustri ebaühtlast kulumist, et suurendada läbisõitu. Samal ajal aitavad tugevdatud äärtega lamellid paremini vett minema juhtida ning suurendavad haardumist, mis on ühtlane isegi libedal asfaldil.

Neli sügavat ja sirget soont
H/T-S turvisemustri joonise aluseks on neli sügavat ja sirget soont. Need on tähtsaimad elemendid, et tagada H/T-S rehvi laitmatu võime vett kontaktpinnalt minema juhtida. See kaitseb paremini vesiliu tekkimise vastu, mis parandab auto üldist juhitavust märja ilmaga.

Kummisegu koostis ja rehvi ehitus
Arvukate katsete tulemusel kogu maailmas nii teedeta oludes, kui maanteel lõi ettevõte YOKOHAMA koostisaine, mis koos rehvi suurepärase ehitusega teeb H/T-S rehvist oma klassi liidri.

 

 

YOKOHAMA suverehvid

Geolandar A/T-S
Lihvitud juhitavus ja stiil
Suurte mahturite ja maasturite jaoks

rokhem >

RY818
Antud mudel on loodud spetsiaalselt väikesemahuliste kaubikute – kergveokite, furgoonautode ja mikrobusside jaoks, mida kasutatakse peamiselt linna või eeslinna teedel sõitmiseks.

rokhem >

Y354
Parim valik kaubikutele ja kergetele kaubaautodele asfaltteedel kasutamiseks.

rokhem >