YOKOHAMA Geolandar i/T-S (GO73)

YOKOHAMA Geolandar i/T-S (модель GO73)


YOKOHAMA Geolandar i/T-S (модель GO73)

Skandinaavia tüüpi Yokohama Geolandar G073 rehvid töötati välja spetsiaalselt crossover’itele. Neid rehve hindavad vääriliselt juhid, kes sõidavad peaasjalikult mööda jäätunud ja lumiseid teid ning kellele on tähtsad turvalisus ja mugavus. Yokohama Geolandar G073 rehvid sobivad väga hästi kõigile äriklassi sport-crossover’itele.

Geolandar G073 väliskummide loomisel on võetud arvesse sõidu eripära teedeta maastikul ja kasutatud täiendavaid tugevdatud haaratseid protektori välisküljel, tugevat koonusekujulist keskribi ja muutuva laiusega sooni – paremaks puhastumiseks lobjakast, lumest ja veest. Yokohama Geolandar G073 rehvide protektor loodi spetsiaalselt arvutiga modelleerimise abil, mis võimaldas tasakaalustada näitajad, tagades väga hea koosluse – usaldusväärsus nii asfaldil kui keerulistel lumistel või jäätunud pindadel.

Veel üheks Yokohama Geolandar G073 rehvide iseärasuseks on protektori kummisegu niiskustimav koostis, mis laseb saavutada parimaid näitajaid jääl – tänu veekile imamisele ja niiskuse väljatõukamisele kokkupuutepunktist.

Vaata suurused ja hinnad


 

Rehvi iseärasused:

  • 1. Rehvi külgkatet vöötav tugev ribi lisab kindlustunnet auto juhtimisel jäätunud pinnal, stabiilsust juhtimisel kuival pinnal ja vähendab ebaühtlast kulumist – suurendades kokkupuutepunkti pinda ja rõhku.
  • 2. Spiraalikujulised kolmemõõtmelised sooned õlatsoonis ja püramiidjas külgkate tagavad igat plokki toetades juhtimisstabiilsuse..
  • 3. Ainulaadsetel 3-D lamellidel on mitmetahuline pind. Mitmetahuline pind laseb lamellidel üksteist toetada, tagades plokkide vastupidavuse deformatsioonile. See maksimeerib kokkupuutepunkti ja ääreefekti, tänu millele õnnestus saavutada väga häid näitajaid jäätunud ja lumistel pindadel.
  • 4. Väikesed diagonaalsed sooned protektori pinnal optimeerivad rehvi näitajaid jääl.

Geolandar i/T-S (модель GO73) Geolandar i/T-S (модель GO73) Geolandar i/T-S (модель GO73) Geolandar i/T-S (модель GO73)

Testi tulemused:

AJAKIRI MUDEL JA SUURUS TULEMUS  
Yokohama Geolandar i/T-S™ 225/65 R17 3 koht

YOKOHAMA talverehvid

W.drive
Yokohama W.drive V902 – protektori asümmeetrilise mustriga premium klassi talverehvid. Rehvide peamiseks eeliseks on kummisegu parendatud komponent, tänu millele säilitavad rehvid maksimaalse elastsuse isegi kõige madalamatel temperatuuridel, tagades suurepärase haardumise ja stabiilse liikumise.

rohkem >

Advan Winter
Yokohama Advan Winter (V902) – naastudeta talverehvid, millel on harukordselt funktsionaalne disain, ainulaadsed 3D lamellid ja kummisegu parendatud koostis. Rehvid näitavad lõputult muutuvates talvistes liiklusoludes üles väljapaistvaid haardumisomadusi.

rohkem >

WY01
Yokohama WY01 – naastudeta talverehv pakiautodele ja väiksema kandevõimega kaubaautodele, see tähendab, kaubaautodele, kergetele veoautodele ja reisijate veoks mõeldud mikrobussidele.

rohkem >

IG35
Yokohama IG 35 – protektori suunatud mustriga, naastudega talverehvid. Jaapani insenerid kasutasid nende loomisel oma kõige viimaseid tehnoloogiaid, et tagada juhtidele liikumise turvalisus isegi kõige keerulisemates ilmastikutingimustes.

rohkem >

IG30
Skandinaavia tüüpi IG30 (iceGuard) rehvide loomisel püüdsid Yokohama insenerid töötada välja toodet, mis suudaks tagada suurepärase haardumise jäätunud teel ja annaks tulemuseks usaldusväärse juhtimise talvistes tingimustes.

rohkem >

IG50
Yokohama Ice Guard IG50 – naastudeta talverehv, mis tagab suurepärase haardumise jääl ja madala kütusekulu.

rohkem >