YOKOHAMA Geolandar SUV G055

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

ad08ad08

Yokohama Geolandar G055 – on uus kuulsa Jaapani tootja toode, mis on ettenähtud crossoveritele, pikapitele ja maasturitele.

Esimene off-road rehv, mille väljatöötamisel ja tootmisel kasutas Yokohama BlueEarth tehnoloogiat, mille peamine eesmärk on vähendada kahjulike heitgaaside teket ja suurendada energiatõhusust, samaaegselt säilitades kõrget turvataset. Rehvi kuju on optimeeritud aerodünaamilise vastupidavuse vähendamiseks. Veel üks selle tehnoloogia uuendus on vähendatud rehvikaal, muutes selle palju kergemaks.

Kummisegu sobitati selleks, et oleks vähendatud veeretakistus, mis ühendades väikese rehvikaalu ja optimeeritud rehvimustriga aitab Yokohama Geolandar G055 parandada ka kütusekulu tõhusust.

Yokohama Geolandar G055 Tehnilised näitajad

Rehvimustri keskosas on lai tsentraalne riba ühtlase konstruktsiooniga, mis võimaldab saavutada suurepärase suunastabiilsuse ja vastupidavuse, tihedalt paigaldatud S-tüübi lamellid aga parandavad rehvi dünaamilisi omadusi.

1 – neli pikisoont, mis tagavad suurepärase vastupidavuse vesiliu tekke vastu

2 – siksak kujulised kanalid, mis parandavad tõhusust, juhtides ära vee kontaktpinnast

Lai rehvimustri õlatsoon parandab tunduvalt rehvi vastupidavust, mistõttu paraneb haarduvus kurvides, eriline õlaplokkide struktuur aga vähendab tunduvalt mürataset.

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Maantee
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Mugavus
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Kütusesäästlikkus
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Madal müratase
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Niiske teekate
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
M+S
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R  

 

Yokohama Geolandar G055 omadused:

– suurepärased haarduvuse näitajad erinevat tüüpi pindadel, tänu hoolikalt välja töötatud rehvimustrile;

– tänu BlueEarth tehnoloogiale on tunduvalt vähenenud rehvikaal ja veeretakistus, mille tulemusena on saavutatud kütuse kokkuhoid;

– tänu siksak tüüpi pikisoontele ja kanalitele kõrvaldab vesiliu tekke

 

Testi tulemused:

AJAKIRI MUDEL SUURUS TULEMUS
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R Geolandar G055 215/65 R16 Hea
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R Geolandar G055 215/65 R16 3 koth

 
BluEarth tehnoloogiad bluearth

Maa, see on helesinine planeet ning Yokohama peamiseks püüdluseks on säilitada see tulevastele põlvedele.Rehvid peavad pakkuma naudingut auto juhtimisest, avaldades seejuures võimalikult vähe mõju ümbritsevale keskkonnale. BluEarth tehnoloogiad on sõbralikud looduse ja inimeste vastu ning ühiskonna vstu tervikuna.

BluEarth tehnoloogiates kehastunud ettevõtte uus filosoofia rakendatakse ellu kõigis toodetes ning sellest saab peamine turunduspoliitika kõigi antud tehnoloogiate kasutamisega loodud rehvide edendamisel.

 

 

Rehvi põhieelised

Sakilised sooned
– Parandatud esitlus märjal pinnal
– Vähendatud väline müratase

Neli laia ja sirget soont
– Parandatud esitlus märjal pinnal
– Hoiab ära vesiliu

Optimeeritud, geomeetrilise kujuga lamellid
– Parandatud esitlus märjal pinnal
– Vähendatud müratase

Ristipidised õlatoe plokid
– Parandatud esitlus märjal pinnal
– Suurepärased sooritusvõime näitajad
– Vähendab mürataset

 

 

YOKOHAMA suverehvid

Advan Sport V105
Sportlik suverehv, mis on valminud tihedas koostöös juhtivate Saksamaa Premium klassi autotootjatega, mida kasutatakse Mercedes-Benz SLK ja SLS mudelite põhivarustuses.

rokhem >

S.Drive
Vaatamata sellele, et rehv kuulub Ultra High Performance kategooriasse, sobib see suurepäraselt ka kompaktklassi autodele ja sportautodele.

rokhem >

Advan Neova AD08R
Sportlikud suverehvid, mis on suurel kiirusel suurepärase haarduvuse ja juhitavuse omadustega. Tagavad kontrolli, stabiilsuse, haarduvuse märjal pinnal ja kulumiskindluse.

rokhem >

G033V
Rehv, mis on ettenähtud kasutamiseks suurtel kiirustel kõikidel hooaegadel, mis tagab tee peal stabiilsuse, sõltumata tee ja ilmastikuoludest. Ettenähtud 4x4 nelikveo maasturitele.

rokhem >

Advan Sport
Kui Yokohama Jaapani insenerid võtsid endile ülesande konstrueerida lipulaev ADVAN’i® tootesarja rehvidele, siis keskendasid nad tähelepanu täpsusele ja efektiivsusele.

rokhem >

Advan ST
Yokohama Advan ST V802 suverehv, ehkki kuulub maantee kiirmudelite tootesarja, loodi spetsiaalselt uutele, suurte kiiruslike võimaluste poolest välja paistvatele maasturitele ja crossover’itele.

rokhem >

BluEarth AE 01
Tuleviku uus standard – kütuse kokkuhoid planeedi kaitseks Kompaktklassi autodele ja väiksematele pereautodele

rokhem >

BluEarth 1
Kõige ökonoomsem rehv, mis on eales Yokohama poolt loodud Hübriidautodele, elektriautodele ja kompaktklassi autodele

rokhem >

AVS S/T V801
Ultra High Performance kategooria maasturitele ettenähtud suverehv, mis tagab suurepärase haarduvuse nii linna kui ka maastiku oludes.

rokhem >

Cdrive 2
Suurepärane stabiilsus ja väga head näitajad märjal teel Väiksematele sedaanidele, suurematele pereautodele

rokhem >

A Drive
Lisaks mugavusele ja usaldusväärsusele liikumises, tagavad A.drive’i rehvid ka hea haardumise kogu tööea kestel. Ideaalsed kompaktklassi autodele. Igapäevased sõidud A.drive’i rehvidel muutuvad meeldivamaks.

rokhem >