YOKOHAMA iceGuard iG35

YOKOHAMA iceGuard iG35


YOKOHAMA iceGuard iG35

Yokohama IG 35 – protektori suunatud mustriga, naastudega talverehvid. Jaapani insenerid kasutasid nende loomisel oma kõige viimaseid tehnoloogiaid, et tagada juhtidele liikumise turvalisus isegi kõige keerulisemates ilmastikutingimustes.

Üheks IG 35 rehvides kasutatavatest uuendustest said mitmetahulise pinnaga 3D lamellid, tänu millele võib auto liikuda maksimaalselt turvaliselt nii jääl kui ka lumistel teedel. Lisaks sellele kuulub väliskummi koostisse ainulaadne ZERUMA komponent, mis suurendab rehvi jäikust ja hoiab ära deformatsiooni mitte üksnes väliskummi protektori osas, vaid ka naastu sisestusaugus. Tänu neile ja paljudele teistele IG 35 rehvide iseärasustele liigub nende väliskummidega varustatud auto kindlalt igasugusel teel.

IG 35 rehve testiti Yokohama ettevõtte kõige suurematel katsetusaparaatidel, mis simuleerisid lund, jääd ja niisket teekatet; rehvid näitasid üles suurepäraseid näitajaid.

Vaata suurused ja hinnad


Rehvi iseärasused:

iceGuard iG35ig35

  • hargnev keskribi parendab juhitavust jääl, niiskel ja kuival teekattel;
  • hargnevad, muutuva nurgaga sooned parendavad rehvi ja tee kokkupuutepunkti puhastamist lumest, lobjakast ja veest;
  • pikendatud pikisuunalised sooned tagavad liikumisstabiilsuse;
  • naastude augu ümber olevad ümmarguse kujuga eendid tagavad naastu kindla kinnihoidmise;
  • pinnasehaaratsite kolmemõõtmeline ehitus parendab liikumist koheval lumel ja lobjakal;
  • pinnasehaaratsite kolmemõõtmeline ehitus parendab liikumist koheval lumel ja lobjakal;
  • naastude 16-realine paigutus parendab väliskummi haardumisomadusi.

YOKOHAMA iceGuard iG35

YOKOHAMA talverehvid

W.drive
Yokohama W.drive V902 – protektori asümmeetrilise mustriga premium klassi talverehvid. Rehvide peamiseks eeliseks on kummisegu parendatud komponent, tänu millele säilitavad rehvid maksimaalse elastsuse isegi kõige madalamatel temperatuuridel, tagades suurepärase haardumise ja stabiilse liikumise.

rohkem >

Advan Winter
Yokohama Advan Winter (V902) – naastudeta talverehvid, millel on harukordselt funktsionaalne disain, ainulaadsed 3D lamellid ja kummisegu parendatud koostis. Rehvid näitavad lõputult muutuvates talvistes liiklusoludes üles väljapaistvaid haardumisomadusi.

rohkem >

WY01
Yokohama WY01 – naastudeta talverehv pakiautodele ja väiksema kandevõimega kaubaautodele, see tähendab, kaubaautodele, kergetele veoautodele ja reisijate veoks mõeldud mikrobussidele.

rohkem >

IG30
Skandinaavia tüüpi IG30 (iceGuard) rehvide loomisel püüdsid Yokohama insenerid töötada välja toodet, mis suudaks tagada suurepärase haardumise jäätunud teel ja annaks tulemuseks usaldusväärse juhtimise talvistes tingimustes.

rohkem >

IG50
Yokohama Ice Guard IG50 – naastudeta talverehv, mis tagab suurepärase haardumise jääl ja madala kütusekulu.

rohkem >

GEOLANDAR I/T-S (G073)
Skandinaavia tüüpi Yokohama Geolandar G073 rehvid töötati välja spetsiaalselt crossover’itele. Neid rehve hindavad vääriliselt juhid, kes sõidavad peaasjalikult mööda jäätunud ja lumiseid teid ning kellele on tähtsad turvalisus ja mugavus.

rohkem >