YOKOHAMA iceGuard Studless iG30

YOKOHAMA iceGuard Studless iG30


YOKOHAMA iceGuard Studless iG30

Skandinaavia tüüpi IG30 (iceGuard) rehvide loomisel püüdsid Yokohama insenerid töötada välja toodet, mis suudaks tagada suurepärase haardumise jäätunud teel ja annaks tulemuseks usaldusväärse juhtimise talvistes tingimustes.

Seatud ülesande saavutamiseks kasutasid jaapani insenerid plokkide uut ehitusviisi ning ka protektori erilist mustrit, mille eripäraks on selgelt väljendunud lamellide süsteem, mis tõstab märkimisväärselt Yokohama IG30 veojõuomadusi jääl. Parendused puudutasid ka kummisegu koostist, mis kordab täpselt teekatte kõiki ebatasasusi, tagades rehvi suurima kokkupuutepunkti teega.

Kui otsite usaldusväärseid, vastuvõetava hinnaga rehve talvehooajaks, siis hinna ja kvaliteedi suhtes on Yokohama IG30 väliskummid parim valik!

Vaata suurused ja hinnad


YOKOHAMA iceGuard Studless iG30

Rehvi iseärasused:

  • protektori tugeva keskvööga muster tagab stabiilsuse liikumisel mööda asfalti;
  • protektori täiustatud niiskustimav koostis tagab hea juhitavuse jääl;
  • kogu protektori pikkuse ulatuses olevad kolm keskplokki tagavad püsivuse kuival, niiskel, lumisel ja jäisel teekattel;
  • sooned vee, pori ja lume ärajuhtimiseks lasevad rehvil tõhusalt puhastuda;
  • suure tihedusega paigutatud 3D lamellid vähendavad protektori plokkide paindeid, tagades niiviisi protektori jäikuse ja müratuse.
YOKOHAMA iceGuard Studless iG30 YOKOHAMA iceGuard Studless iG30
YOKOHAMA iceGuard Studless iG30 YOKOHAMA iceGuard Studless iG30 YOKOHAMA iceGuard Studless iG30 YOKOHAMA iceGuard Studless iG30

YOKOHAMA talverehvid

W.drive
Yokohama W.drive V902 – protektori asümmeetrilise mustriga premium klassi talverehvid. Rehvide peamiseks eeliseks on kummisegu parendatud komponent, tänu millele säilitavad rehvid maksimaalse elastsuse isegi kõige madalamatel temperatuuridel, tagades suurepärase haardumise ja stabiilse liikumise.

rohkem >

Advan Winter
Yokohama Advan Winter (V902) – naastudeta talverehvid, millel on harukordselt funktsionaalne disain, ainulaadsed 3D lamellid ja kummisegu parendatud koostis. Rehvid näitavad lõputult muutuvates talvistes liiklusoludes üles väljapaistvaid haardumisomadusi.

rohkem >

WY01
Yokohama WY01 – naastudeta talverehv pakiautodele ja väiksema kandevõimega kaubaautodele, see tähendab, kaubaautodele, kergetele veoautodele ja reisijate veoks mõeldud mikrobussidele.

rohkem >

IG35
Yokohama IG 35 – protektori suunatud mustriga, naastudega talverehvid. Jaapani insenerid kasutasid nende loomisel oma kõige viimaseid tehnoloogiaid, et tagada juhtidele liikumise turvalisus isegi kõige keerulisemates ilmastikutingimustes.

rohkem >

IG50
Yokohama Ice Guard IG50 – naastudeta talverehv, mis tagab suurepärase haardumise jääl ja madala kütusekulu.

rohkem >

GEOLANDAR I/T-S (G073)
Skandinaavia tüüpi Yokohama Geolandar G073 rehvid töötati välja spetsiaalselt crossover’itele. Neid rehve hindavad vääriliselt juhid, kes sõidavad peaasjalikult mööda jäätunud ja lumiseid teid ning kellele on tähtsad turvalisus ja mugavus.

rohkem >