YOKOHAMA parim toodang Mercedestele

YOKOHAMA parim toodang Mercedestele

YOKOHAMA parimaks, S-klassi Mercedestele ettenähtud toodanguks on tehase originaalvarustusena paigaldatavad ADVAN Sport V105 rehvid. 

Uued S-klassi Mercedesed varustatakse tehases uute YOKOHAMA ADVAN Sport V105 rehvidega, nende spetsiaalselt kohandatud «MO» versioonis. Premium klassi rehvide protektori väljatöötamisel võeti arvesse Arendusosakonna soovitusi ja autotootjate soove. Standardvarustuses hakatakse kasutama 245/50R 100W mõõdus rehve.

YOKOHAMA ADVAN-i seeria rehvid, mille hulgas leidub ka klassikalisele motospordile mõeldud toodangut, on orienteeritud kõrgefektiivsete autode turusegmendile tänini. Lisaks on ADVAN Sport V105 rehvid keskkonnasõbralikud, neil on madal veeretakistus ja kõrge kulumiskindlus. Analoogiliselt sellele, kuidas Mercedes-Benzi S-klassi autod loodi eesmärgiga saada parimateks autodeks maailmas, on ka YOKOHAMA ADVAN-i rehvid parimad YOKOHAMA rehvid.

YOKOHAMA parim toodang Mercedestele YOKOHAMA parim toodang Mercedestele YOKOHAMA parim toodang Mercedestele

Jaapani rehvitootja varustab rehvidega ka teisi Mercedes-Benzi mudeleid. Kõigil tehase originaalvarustuses paigaldatavatel rehvidel on tähistus «MO». Neid rehve paigaldatakse järgmistele autodele: G-klass, sealhulgas G63 AMG ja 65 AMG, CL 63 AMG, ML 63 AMG, E-klassi Coupé, C-klass, kaasaarvatud C63, CLS ja SL, SLK, samuti A- ja B-klass.