YOKOHAMA S.drive

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R

YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Juhitavus
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Suur kiirus
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Kuiv teekate
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Niiske teekate
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R YOKOHAMA Advan Neova AD08 R
Tehase varustus

ad08ad08

Yokohama S.Drive rehvid, vaatamata sellele, et nad kuuluvad Ultra High Performance kategooria rehvide hulka, sobivad nad ka suurepäraselt kompaktklassi autodele ja spordi kupeedele.

Rehvimustri disain

Tänu sümmeetrilisele V-kujulisele rehvimustrile on õnnestunud saavutada mitte ainult maksimaalne haarduvus kontaktpinnaga, vaid ka säilitada suurepärased stabiilsuse näitajad, liikudes igat tüüpi teekatetel. Rehvimuster koosneb viiest laiast pikisoontest, mille keskosa eristub oma spetsiaalse konstruktsiooni jäikusega, mis omakorda tagab ühenduses massiivsete mõõtmetega suurepärased stabiilsuse näitajad ja kiire reaktsiooni rooli liigutustele.

Rehvimuster on eriline oma ümardatud plokiäärte pooltest, mille originaalne tehniline lahendus tagab laia kontaktpinna järsu manööverdamise ajal. Tuleb mainida ka Yokohama S.Drive eriliselt loodud pikisoone ribasid. Ribadele on paigaldatud ka suur soonte arv, mille peamiseks ülesandeks on vähendada koormust, liikudes suurel kiirusel. Lisaks sellele edendavad ribide pikisooned efektiivsemat soojuse ärajuhtimist, parandades sellega ka rehvide kulumiskindlust.

Pikisooned on paigaldatud poolkuu kujuliselt, mille tulemusena vähendatakse veevoolu kujunemise võimalust, mis omakorda suurendab veeringluse kiirust ja pikisoonte tõhusust.

Parandatud kummisegu

Pidevalt liikudes, muutuvad ka teekatte omadused, mistõttu on Jaapani spetsialistid välja töötanud uue kummisegu, mis on võimeline muutuma molekulaarsel tasemel ja muutma koheselt elastsust, sõltuvalt sellest, kuidas muutub teekatte struktuur.

Antud meetod võimaldab rehvimustril tihedamalt kokku puutuda teekattega igal teeolul. Samuti on kummisegus Silica komponendid ja spetsiaalsed uue põlvkonna polümeerid. Silica komponendid tagavad tihedama ja ohutuma haarduvuse niiske teekattega, spetsiaalsed polümeerid aga võimaldavad oluliselt parandada auto juhitavust kuival teel.

 
 

s.drive S. Drive originaalvarustuses on saadav:

– Smart fortwo (BR451)
– Smart fortwo BRABUS (W451)

 

Testide tulemused:

AJAKIRI VÄLJAANNE MUDEL MÕÕTMED TULEMUS
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R 09/2012 S.Drive 2245/40R18 Suurepärane
YOKOHAMA Advan Neova AD08 R 07/2009 S.Drive Hea

 

Eelised

  • Täiustatud disain laiade mõõtudega diapasooniga tuuningu jaoks
    Mitmedimensiooniline rehvimustri disain muutuva kaldenurga soontega
  • Suurepärane esitlus sõltuvalt ilmaoludest
    „soon soones”
  • Võimalus arendada kiirust kuni 300km/h*
  • Saadavad tehase originaalvarustuses

 

*sõltuvalt mõõdust

 

 

YOKOHAMA suverehvid

Advan Sport V105
Sportlik suverehv, mis on valminud tihedas koostöös juhtivate Saksamaa Premium klassi autotootjatega, mida kasutatakse Mercedes-Benz SLK ja SLS mudelite põhivarustuses.

rokhem >

Advan Neova AD08R
Sportlikud suverehvid, mis on suurel kiirusel suurepärase haarduvuse ja juhitavuse omadustega. Tagavad kontrolli, stabiilsuse, haarduvuse märjal pinnal ja kulumiskindluse.

rokhem >

Geolandar SUV G055
Esimene off-road rehv crossoveritele, pikapidele ja maasturitele, mille väljatöötamisel on kasutatud BlueEarth tehnoloogiat. Sõites on vähendatud kahjulike heitgaaside teket ja suurendatud energiaefektiivsust, samal ajal säilitades kõrget ohutustaset..

rokhem >

G033V
Rehv, mis on ettenähtud kasutamiseks suurtel kiirustel kõikidel hooaegadel, mis tagab tee peal stabiilsuse, sõltumata tee ja ilmastikuoludest. Ettenähtud 4x4 nelikveo maasturitele.

rokhem >

Advan Sport
Kui Yokohama Jaapani insenerid võtsid endile ülesande konstrueerida lipulaev ADVAN’i® tootesarja rehvidele, siis keskendasid nad tähelepanu täpsusele ja efektiivsusele.

rokhem >

Advan ST
Yokohama Advan ST V802 suverehv, ehkki kuulub maantee kiirmudelite tootesarja, loodi spetsiaalselt uutele, suurte kiiruslike võimaluste poolest välja paistvatele maasturitele ja crossover’itele.

rokhem >

BluEarth AE 01
Tuleviku uus standard – kütuse kokkuhoid planeedi kaitseks Kompaktklassi autodele ja väiksematele pereautodele

rokhem >

BluEarth 1
Kõige ökonoomsem rehv, mis on eales Yokohama poolt loodud Hübriidautodele, elektriautodele ja kompaktklassi autodele

rokhem >

AVS S/T V801
Ultra High Performance kategooria maasturitele ettenähtud suverehv, mis tagab suurepärase haarduvuse nii linna kui ka maastiku oludes.

rokhem >

Cdrive 2
Suurepärane stabiilsus ja väga head näitajad märjal teel Väiksematele sedaanidele, suurematele pereautodele

rokhem >

A Drive
Lisaks mugavusele ja usaldusväärsusele liikumises, tagavad A.drive’i rehvid ka hea haardumise kogu tööea kestel. Ideaalsed kompaktklassi autodele. Igapäevased sõidud A.drive’i rehvidel muutuvad meeldivamaks.

rokhem >