Pirelli SCORPION WINTER on võitnud AUTO BILD ALLRAD ajakirja talverehvide testi

 

Pirelli SCORPION WINTER on võitnud AUTO BILD ALLRAD ajakirja talverehvide testiParimad SUV talverehvid on saanud suurepärase hinnangu.
 
München, 15. oktoober 2012. a. – Kaasaegsed SUV ja CUV autod vastavad meie ajastu vaimule. Sel sügisel Pirelli esitleb uudistoote – SCORPION WINTER rehve. Need rehvid on uusim talverehvide versioon, mis on loodud just vastavalt premium-klassi SUV autojuhtide nõuetele. SCORPION WINTER rehvid tagavad maksimaalse haardumisvõime, tõmbejõu ja stabiilsuse – nii lumes kui ka kuival ja märjal teekattel. Mägise maastiku teedel sõidu puhul need rehvid on usaldusväärsed tänu lühikesele pidurdusteekonnale järskudel teedel ning võimele tagada maksimaalselt täpse kontrolli auto käigu üle lumiste teede kurvides.
 
Selline saavutuste loend on suutnud veenda ka AUTO BILD ALLRAD eksperte. Uusima talverehvide testi käigus, mis viidi läbi Rootsi põhjapiirkonnas, Älvsbynis, testiti läbi seitse rehvi suurusega 235/55 R17, ja seda kõige karmimates tingimustes. Testiautoks valiti Audi Q3. Tänu oma väljapaistvatele tulemustele Pirelli SCORPION WINTER rehvid on edukalt läbinud kõiki katseid, ning koos veel ühe testi osalisega neid tunnistati selle testi võitjaks ja omistati neile suurepärase hinde.
 
Pirelli Scorpion Winter Auto Bild Allrad 2012 apvidus auto ziemas riepu tests Auto Bild Allrad 2012 apvidus auto ziemas riepu tests Auto Bild Allrad 2012 apvidus auto  ziemas riepu tests
 
Rehve testinud AUTO BILD ALLRAD spetsialistid rõhutavad, et „uued Pirelli rehvid on näidanud ennast väga heast küljest lumes ning kuival ja märjal teekattel”. Sellistel katsetel nagu slalom lumes, juhitavus kuival teel ning pidurdamine märjal teel on Pirelli SCORPION WINTER rehvid pälvinud esimesed kohad. Ning, mis on samuti oluline, eksperdid on märkinud, et „rehvid tagavad minimaalse veeremistakistuse”.
Allikas: lifepr.de