TÜV SÜD: TALVEREHVID SCORPION WINTER SAID KÕRGEIMA HINDE

TÜV SÜD: TALVEREHVID SCORPION WINTER SAID KÕRGEIMA HINDERahvusvaheline sõltumatu sertifitseerimisorganisatsioon TÜV SÜD aktsepteeris ja sertifitseeris Pirelli rehvid, tunnistades need lumistel teedel pidurdamisel, funktsioneerimisel ning pidamisel kõige paremateks talverehvideks.

Talverehvid Scorpion Winter, mille Pirelli tõi turule märtsis ja mis on mõeldud uuema põlvkonna 4X4 maasturitele ja crossover’itele, said TÜV SÜD mainekate hindajate kõrgeima hinna vastupidavuse, usaldusväärsuse ja ohutuse alal. See kõrge hinnang kinnitab Pirelli liidripositsiooni talverehvide sektoris. Mitmed maailma mainekamad autotootjad valivad Itaalia rehvid oma auto tehasekomplektatsiooni.

Sõltumatud hindajad võrdlesid Pirelli uusimaid talverehve nelja peamise konkurendi toodetega ja järeldasid, et Scorpion Winter on oma klassi parimad rehvid, mis demonstreerisid lumetrassi katsetes suurepärast kiirendust, pidurdamisnäitajaid ja stabiilsust teel.

TÜV SÜD: TALVEREHVID SCORPION WINTER SAID KÕRGEIMA HINDE TÜV SÜD: TALVEREHVID SCORPION WINTER SAID KÕRGEIMA HINDE TÜV SÜD: TALVEREHVID SCORPION WINTER SAID KÕRGEIMA HINDE TÜV SÜD: TALVEREHVID SCORPION WINTER SAID KÕRGEIMA HINDE

 

Scorpion Winter sai kõikides nendes katsetes kõige parema tulemuse. Eriti hästi näitasid rehvid ennast lumetrassi juhitavus- ja pidurduskatsetes, suutes katseautot pidurdada kiiruselt 50  km/h kiiruseni 10 km/h vaid 25,5 meetriga. Lumel tehtud kiirenduskatsetes võimaldasid Pirelli uued talverehvid kiirendamist 10 kuni 40 km/h vaid 2,32 sekundi jooksul.

TÜV SÜD registreeritud katsete tulemused näitasid, et rehvid Pirelli Scorpion Winter suudavad suurepäraselt autot teel hoida, demonstreerivad suurepärast pidamist ja kiirendust ning ka seda, et need rehvid tagavad optimaalse auto juhitavuse, garanteerides samal ajal sügis- ning talveilmaga kõrged ohutusnäitajad nii kurvides kui ka sirgetel lõikudel.

Objektiivsuse tagamiseks ostis TÜV SÜD Automotive võrdluskatsetes kasutatud rehvid Pirelli diileritelt ja hulgimüüjatelt, kes müüvad neid rehve iga päev.

TÜV SÜD Group on sõltumatu hindajate, inspektorite, katsetajate ja treenerite grupp, millel on filiaalid kogu maailmas. Grupp töötab klientidega energia-, keskkonna- ja ohutussektoris.