Säästuklassi rehvide eliit

Kuidas eristada Premium Budgeti rehvide tootjaid teistest säästuklassi kuuluvatest? Kogu laiast säästurehvide valikust saab välja valida üksnes mõned kaubamärgid, mis vastavad järgmistele nõuetele.

 

 

1. Investeerimine tehnoloogiasse. Neil ettevõtetel on piisavalt palju vahendeid, et töötada välja uusi materjale ja täiustada rehvide disaini.

2. Teadus- ja arendustöö keskused Euroopas ja USAs. Premium Budgeti rehvide tootjatele kuuluvad lääneriikides asuvad teadusuuringute keskused, mis võimaldab kaasata maailma juhtivaid spetsialiste.

3. Katsetamine Euroopas tootmise ajal. Väljatöötamise protsessis kontrollitakse rehve Euroopa laborites ja trassidel, mis võimaldab tagada nõuetekohase kvaliteedi.

4. Original Equipment. Premium Budgeti rehvimudeleid lisatakse tuntud tootjate autode standardvarustusse ja paigaldatakse juba tehases.

5. Head tulemused võrdluskatsetes. Tootjad osalevad oma rehvidega regulaarselt võrdluskatsetes koos Euroopa kaubamärkide rehvidega (sealhulgas premium-klassi omadega) ning nad on saavutanud häid tulemusi.

6. Tehniliselt keeruline tootmine. Klassi Premium Budget rehvide tootjad valmistavad mitte ainult sõiduautode, vaid ka veo- ja sportautode, tööstus-, põllumajandus- ja muu eritehnika rehve. Selleks on vaja kõrgema taseme tehnilisi lahendusi.

7. Kasutatakse spordivõistlustel. Võistlusrehvide toimivust kontrollitakse maksimaalse koormuse juures, mistõttu viletsaid rehve selles valdkonnas üldse ei kasutatagi. Premium Budgeti rehvide tootjad toetavad sageli ka võistlusmeeskondi.

8. Kuuluvad maailma TOP 25 hulka. Eespool loetletud nõuetele vastavad ainult maailma suuremad tootjad, mistõttu see tegur on valiku tegemisel oluline.

9. Ostjate tunnustus Euroopas. „Rahakotiga hääletamine“ tähendab, et ostjad on konkreetse tootja rehve proovinud reaalsetes tingimustes ning ostavad neid korduvalt ja soovitavad teistelegi.

10. Ajalugu ja hea maine. Premium Budgeti rehvide tootjatel on oma valdkonnas aastakümnete pikkune kogemus. See võimaldab vältida algajate vigu ja valmistada kvaliteetseid tooteid.