Teie maasturi suverehvide TOP 6

Falken Azenis FK510

Teie ja teid ümbritsevate inimeste ohutuse tagamiseks ning mugavaks autojuhtimiseks luksustasemel koostasid meie asjatundjad parimate maasturirehvide nimekirja. Kui olete suveks planeerinud lühemaid või pikemaid reise ega soovi, et ilmaolud või teede kvaliteet mõjutaksid reisi mugavust ja turvalisust, valige oma autole uued, kvaliteetsed, ja mis kõige tähtsam – teie sõidustiilile vastavad rehvid.

Et teil oleks lihtsam oma autole 2016. aasta suveks rehve valida, toome siin ära meie asjatundjate koostatud suverehvide nimekirja.

Falken Azenis FK510

Premium-klassi suverehvid
– silmapaistev tõhusus!

“Pirelli” “Scorpion Verde”

Nr 1. Pirelli Scorpion Verde – parim valik linnamaasturitele

Üks juhtivaid rehvitootjaid maailmas – Pirelli – pakub kvaliteetseid suverehve, mis tagavad laitmatu haardumise ja pidurdamise märjal asfaldil nii linnatänavail kui ka maanteel. Need rehvid tagavad suurepärase teelpüsivuse, mugavuse ja suure läbisõidu ka suurtele maasturitele.

Pirelli suverehvid Scorpion Verde on esmajoones ette nähtud linnamaasturitele, näiteks Toyota RAV4, Honda CR-V, Kia Sportage, Audi Q5 ja Q3, BMW X5, VW Tiguan ja Dacia Duster.

Hind alates 109,40 EUR Uzzini Vairāk

CINTURATO P1 VERDE

Nr 2. Yokohama Advan ST – kontrollitav kiirus

Olete luksusauto omanik ning dünaamilise ja kiire sõidu austaja? Seega vajate suvel just neid Yokohama suverehve. Need tagavad väga hea haarduvuse märjal teel, suurepärase juhitavuse ja pidurdamise. Rehvid on mõeldud sõitmiseks nii linnas kui ka maanteel. Ohutu liikluse põhimõtete järgimisel ei kaota te nende rehvidega kunagi oma maasturi üle kontrolli.

Yokohama rehvid Advan ST on eriti mõeldud luksusklassi maasturitele ja sportautodele, näiteks Range Rover, Porsche Cayenne ja BMW X6.

Hind alates 141,60 EUR Falken Azenis FK510

CINTURATO P1 VERDE

Nr 3. Yokohama Geolandar A/T-S – lähen teiega kuhu iganes

Kõige töökindlamad rehvid maanteedele ja maastikule. Rehvid tagavad hea läbivuse mitmesuguse kattega teedel – asfaldil, pinnasteedel, liivas ja isegi poris. Need rehvid ei vea teid alt, kui plaanite suvel sõite linnas, maanteedel ja külateedel.

Yokohama suverehvid Geolandar A/T-S on maasturiomanike seas kõige nõutavamad rehvid.

Hind alates 119,70 EUR Falken Azenis FK510

Falken Azenis FK510

Keskklassi suverehvid
–suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe!

M-9 A-Lusion

Nr 1. Momo Ma-9 A-Lusion

Momo suverehve M-9 A-Lusion eelistavad üldjuhul autoomanikud, kes armastavad dünaamilist sõidustiili ning kel on vaja sõita võrdselt nii linnas kui ka maanteel.

“Momo” vasaras riepas “M-9 A-Lusion” mēdz izvēlēties dinamisku braukšanas stilu iecienījuši apvidus auto īpašnieki, kuriem vienlīdz bieži nepieciešams braukt gan pa pilsētu, gan pa šoseju.

Hind alates 96,90 EURFalken Azenis FK510

M-9 A-Lusion

Nr 2. GT Radiali Champiro HPY

Rehvide HPY tootja GT Radial on maailmas rehvitootjate seas 11. kohal.Nende rehvide eripära on see, et nad on oma klassi ühed vaiksemad ning neile on omane suur kulumiskindlus. Rehvid teenivad teid suurepäraselt nii linnas kui ka maanteel, ent on eelkõige mõeldud maanteesõiduks, kus nad tänu neljale vett ärajuhtivale soonele ilmutavad oma tõelist olemust ja eeliseid just vihmase ilmaga või märjal teel.

GT Radiali suverehvid HPY

Hind alates 90,90 EUR Falken Azenis FK510

M-9 A-Lusion

Nr 3. Falkeni Azenis FK453

Nende rehvide loomisel on tootja laenanud mõned omadused autospordist, luues madala müratasemega ning kurvides ja järskudes viraažides erilist stabiilsust üles näitavad rehvid.

Rehvid teenivad teid suurepäraselt nii linnas kui ka maanteel, kuid nende eeliseid on tunda ka kurvilisel teel sõitmisel.

Hind alates 86,90 EUR Falken Azenis FK510