Rehvide kalkulaator


Kuidas kasutada rehvikalkulaatorit?

Iga auto komplekteeritakse tehases teatud kindlas mõõdus väliskummidega. Rehvide mõõtu iseloomustab kolm peamist parameetrit:


  • - rehvi laius
  • - rehvi kõrgus (kaugus maapinnast velje alumise ääreni),
  • - rehvi avause läbimõõt (veljele).

Oluline on mõista, et valmistaja ei vali mõõte välja juhuslikult, vaid võtab rehvide mõõdu väljavalimisel arvesse paljusid tegureid ja arvutusi. Rehvide parameetrid võivad avaldada märkimisväärset mõju ka paljudele auto kasutamise näitajatele, mida saab näha ette tänu meie kalkulaatorile. Näiteks, spidomeetri näit, turvalisus, kütusekulu, sõidumugavus teel või teedeta maastikul jne. Seepärast tulebki läheneda rehvide tehase parameetrite muutmisele arusaamisega kõigist nüanssidest ja selliste muudatuste võimalikest tagajärgedest.


Milleks üldse soetada ebastandardses mõõdus rehve?

Põhjuseid võib olla palju – nii mõningas mõõdus rehvide nappus, velje läbimõõdu muutmine, kui ka soov muuta ettekavatsetult rehvide ekspluatatsiooniomadusi.


PKey Pointi spetsialistid soovitavad paigaldada tootja poolt kinnitatud mõõdus rehvid!

Kui Te ikkagi otsustasite muuta väliskummide mõõtu, siis on Teile selles abiks meie rehvikalkulaator, mis mitte üksnes ei arvesta välja rehvide karakteristikute tegelikud muudatused, vaid pakub välja ka autole paigaldamiseks sobivate rehvide variandid.

Kalkulaatori kasutamine on väga lihtne – sisestage vasakpoolsesse vormi „oma“ number ja vajutage klahvile „Otsi“, juhul kui Te ei tea, millises mõõdus rehvide vastu soovite rehve vahetada. Saate võrrelda ka rehvide mõõtu uute mõõtudega (3 mõõtu) – sisestage uued mõõdud ja vajutage klahvile „Võrdle“. Kalkulaatori alla ilmub teave ratta kõrguse muutumise kohta ja pakkumine rehvide variantidega!


Tavamõõt:
Sisestage tavamõõt ja vajutage nuppu „otsi”
Suurus Nr. 1
Suurus Nr. 2
Suurus Nr. 3
Võrdle +
http://www.pkp.ee