Lisandid

8020407

CHAMPION GASOLINE TREATMENT 325ML (70300)

Puhastusvahend turbolaaduriga ja turbolaadurita bensiini- ja diiselmootorite sisepesuks. Tagab mootori maksimaalse puhtuse, eemaldab šlammi ja sadestised. Taastab võimsus ja jõudlus. Parandab põlemist ja vähendab bensiinikulu. Vähendab ohtlike heitgaasides.

8020506

CHAMPION LEAD SUBSTITUTE 325ML (70301)

Kaitseb klapid ja klapipesad kulumise vastu ja vähendab kaotus kokkusurumine mootorit, mis nõuab pliibensiini. Kõrvaldab ventiilid kinnikiilunud ja vähendab hoolduskulusid ja suurendab mootori elu. Taotlused: kõikidele bensiinimootoritele, mis kasutavad pliivaba kütust, kuid vajavad pliibensiini. Ei kahjusta katalüüsmuundurid.

8020605

CHAMPION DIESEL TREATMENT 325ML (70302)

Puhastab kogu kütusesüsteemi, suurendab tsetaaniarv ja taastab võimsus ja jõudlus. Vähendab kütusekulu. Määrib diisel pump kasutavad madala väävlisisaldusega kütusega. Taotlused: kõikidele diiselmootorile, kaasa arvatud CommonRai turbolaaduriga või ilma turbolaadurita.

8020704

CHAMPION DIESEL PARTICULATE FILTER CLEANER 325ML (70303)

See toode on metallorgaanilise lisaaine diislikütusele, mida kasutatakse katalüsaatorina taastamise eest tahma filtreid. See vähendab põlemistemperatuur tahma, kogunenud diisli tahkete osakeste filter ja optimeerib põlemisel kogunenud tahm (taastamise filter).. Kõikidele diiselmootorile, kaasa arvatud CommonRai turbolaaduriga või ilma turbolaadurita.

8020803

CHAMPION LPG TREATMENT 325ML (70304)

On välja töötatud puhastada ja kaitsta klapid, klapipesad ja ummistunud süstijad. See kaitseb ja stabiliseerib ajal kütust pikaajalisel ladustamisel väheneda. Takistab rooste ja hoiab puhtust kütusesüsteemi. Taotlused: Kõikidele gaasi (bensiini) mootorile. Ei kahjusta katalüüsmuundurit.

8020902

CHAMPION ENGINE FLUSH 325ML (70305)

Täiesti puhastab mootori sisemus. Eemaldab muda, kummi, rooste ja laki. Eemaldab tahma-, vee-ja põlemata kütus. Vähendab kütusekulu ja heitgaasid. Rakendused: kõik bensiini, diisli ja gaasi-mootorid turbolaaduriga või ilma turbolaadurita. Ühildub kõigi mineraalsete ja sünteetiliste mootoriõlid.

8021008

CHAMPION OIL LEAK STOP 325ML (70306)

Peatub ja takistab õli lekete kaudu, tihendid ja kaob vajadus kuluka remondi. Taastab esialgse suuruse tihendid ja taastatakse algne elastsus. Kaob vajadus kallis mootori remont, pikendab mootori elu. Parandab viskoossus mootoriõli ja mootori tööd, suurendades mootor compression. Kõik bensiini, diisli ja gaasi-mootorid turbolaaduriga või ilma turbolaadurita. Ühilduvus kõigi mineraal- ja sünteetiliste mootoriõlide. Ei ummista filter ja ei ole kahjulik katalüüsmuundurid.

8021107

CHAMPION RADIATOR CLEANER 325ML (70307)

On välja töötatud tõhusaks puhastamiseks kogu jahutussüsteem ning parandada soojusvahetus vahel mootori ja jahutussüsteem. Eemaldab muda, rooste, ulatuse ja muud hoiused. Hoiab ära ülekuumenemise, moodustamine happed ja saasteained. Rakendused: Sobib kõigile alumiiniumist, plastist ja terasest radiaatorid jahutussüsteemi bensiini, diisli ja gaasi mootorid. Ühilduvus veega, jahutusvedeliga ja tavalise antifriisiga.

8021206

CHAMPION RADIATOR SEALER & CONDITIONER 325ML (70308)

Tihendid ja takistab püsivalt pragude ja leketed radiaator, veepump, silindripea tihendi ja mootor blokeerida. Kaitseb kogu jahutussüsteem vastu rooste ja korrosiooni, määrib veepumba ning ei kahjusta kummi voolikud, metallosad ja tihendid. Rakendused: Sobib kõigile alumiiniumist, plastist ja terasest radiaatorid jahutussüsteemi bensiini, diislikütuse ja gaasi mootorid. Ühilduvus veega, jahutusvedeliga ja tavalise antifriisiga.

<< tagasi

http://www.pkp.ee