FALKEN ESPIA EPZ2 89R XL M+S MFS

FALKEN FALKEN ESPIA EPZ2


Rehv Espia EPZ II on loodud spetsiaalselt Skandinaavia turule ja on Falkeni ekstreemsetele lumeoludele mõeldud rehvivaliku uudistoode. M+S markeeringuga ja lumehelbekese märgiga tähistatud rehv paistab silma disainielementide poolest, mis tagavad täiustatud haardumise lumel ja jääl ning külmades ja märgades teeoludes.

ZiemaTalverehvid Pehme
Hind: 84.50€ Kust osta
E
E
69
FALKEN

FALKEN REHVIDTEHASES VARUSTATAKSE:

logos_03.png
ESPIA EPZ2


FALKEN Espia EPZ

Espia EPZ

 

Tänu tehnoloogia 4D Nano Design kasutamisele tagavad sõiduautode ja SUV klassi autode uued talverehvid Falken Espia EPZ II täiustatud veojõu ja paremad pidurdamisnäitajad skandinaaviapärase kliimaga piirkondades.

Falken Espia EPZ II rehvid on saadaval nii sõiduautodele kui ka SUV klassi sõidukitele ning tagavad hea sooritusvõime ekstreemtingimustes, lumel ja jääl.
Spetsiaalselt skandinaaviapärase kliimaga piirkondadele loodud Falken Espia EPZ II kujutab endast Falkeni pika rehviseeria viimast täiendust ekstreemsete lumiste teeolude tarvis. Nii „M+S” markeeringuga kui ka lumehelbekese tähisega märgistatud rehv EPZ II paistab silma kujunduselementide poolest, mis tagavad täiustatud haarduvuse lumel ja jääl ning külmades ja niisketes teeoludes. Tänu 4D Nano Design tehnoloogia kasutamisele ning firma poolt välja töötatud lahendustele ja kujunduselementidele, mis optimeerivad rehvi konstruktsiooni ja koostisosi, on Falkenil õnnestunud eelmise rehvipõlvkonnaga võrreldes oluliselt parandada haardumiskvaliteeti ja kontrolli. Eelmise mudeliga võrreldes on rehvidel on 10% parem pidurdusvõime ja 25% suurendatud veojõud jäisel teel, millele lisandub ka 10% parem pidurdamine märjal teekattel.

Vaata suurused ja hinnad

Vaata suurused ja hinnad


 

Rehvide iseloomustus

Suur läbisõit

turvisemuster ACP tagab jäikuse täiustatud jaotumise

Täiustatud juhitavus

uued kanjonikujulised lamellid suurendavad plokkide jäikust, säilitavad kontaktpinnal pidavat survet ja vähendavad libisemist

Täiustatud mugavus

täiesti ümmargune profiil jaotab ühtlasemalt survet kontaktpinnal ja vähendab libisemist

Täiustatud kontroll kurvides ja kallutamisel

Samurai tera: Turviseplokkide servad on kujundatud nii, et nad suurendavad külgpinda ja hoiavad kinnisõidetud lund kontaktpinna all

Kontroll ja haarduvus igasugusel teekattel

Tehnoloogia 4D Nano Design kahekordne otstarve: plokkide jäikus (kontroll) pluss kohanemine teepinnaga (haarduvus)

Turvalised pikamaasõidud

Ristuvad sooned: suruvad lumekihi kokku, luues rehvimustrist lumele võrgu, mis parandab mehaaniliselt lamellide haardumist ja üldist veojõudu lumisel teel.

http://www.pkp.ee