FALKEN AZENIS FK453 (102Y) XL MFS DOT15

FALKEN FALKEN AZENIS FK453


Ultra High Performance klassi lipulaeva Falkeni rehvide uusim põlvkond paistab silma uusimate lahenduste poolest mürasummutustehnoloogiate vallas, mis tagavad vaikse ja mugava sõidu.Mõeldud uusimatele automudelitele.

VasaraSuverehvid UHP MFS (Veljekaitse äär)
Hind: 92.00 Kust osta
F
B
71
FALKEN

FALKEN REHVIDTEHASES VARUSTATAKSE:

logos_03.png
AZENIS FK453

 


High Tech rehvid teedel

Täiesti uus High-Performance sportrehv

Meie rehvide lipulaev Azenis FK453 on sündinud kuus aastat kestnud teadusuuringute ning tuhandete kilomeetrite võidusõidutrasside ja testsõitude läbimise tulemusena.

Protektori muljetavaldavas mustris annavad tooni pikisuunalised sooned,  kolm laia ja üks kitsas. Koostöös nihutatud lamellidega protektori õlatsoonis juhib see uus muster tõhusalt eemale suured veekogused ning näitab üles väljapaistvat vastupidavust vesiliule. Ühenduses ümardatud õlatsooniga, mille eesmärgiks on suurendada rehvi kokkupuutepinda teega, suurendab täieliku kahekordse katva kihiga „NUR-Spec“ tehnoloogia (kummisegu koostis ja muster on töötatud välja nende andmete alusel, mis on saadud kogemusest, mida pakkus osalemise 24-tunnilistes võidusõitudes Nürburgringil) märkimisväärselt sirgjoonelist stabiilsust suurtel kiirustel. Välisseina märksa suurem jäikus parendab kurvide läbimist, protektori vahelduvad faasinihkega plokid aga alandavad mürataset.

 

Rehvide pehmus, mis on vajalik heaks haardumiseks märgadel pindadel ning kauakestev tööiga ja maksimaalne efektiivsus teel –nende vajaduste vahelise tasakaalu otsinguil lahendasime keerulise ülesande ja lõime põhimõtteliselt uue, Silica komponendi kõrge sisaldusega kummisegu koostise. Silica lisamine uuele NUR-Spec’i* segule tagas juhitavuse parendamise ja suurepärase haardumise kõigis teeoludes.
Tulemusena on Azenis FK453 meie poolt aastakümneid autospordis oldud ajaga omandatud kogemuste ambitsioonikaks kõrgpunktiks

High Performance tehnoloogiate maksimaalne tase

Peamised iseärasused:

 • Maksimaalne tundlikkus rooli keeramistele
 • Madal müratase kõigil kiirustel
 • Kõrge turva- ja stabiilsustase
 • Ohutu ja kindel sõidurea vahetus
 • Kõrge stabiilsus kiirel suunamuutmisel
 • Väljapaistev vastupidavus vesiliule
 • Parendatud juhitavus märjal pinnal
 • Vähendatud pidurdustee pikkus
 • Kiirusindeks “Y” (üle 300 km/h)

 
 
 
 

Falken on Nürburgringi 24-tunnise võidusõidu ametlik sponsor

Autoklubi ADAC poolt korraldatavat 24-tunnilist võidusõitu Zürichis peetakse alates 1970. aastast Nürburgringi  trassil. Nordschleife võidusõidutrassi ja Grand Prix’ lõigu ühenduse kogupikkus on üle 25 kilomeetri. Marsruudi pikkus lubab startida enam kui 200 autol, juhtide koguarvuga meeskondades üle 700 inimese.

Stardiväljaku suurus ja üle kahesaja tuhande austaja kokku meelitava võidusõidu köitvus teeb 24-tunnilisest võidusõidust suurima autospordi ürituse maailmas.

 

 

Azenis FK453 rehvi ehituse iseärasused
 1. Rehvi õlatsoonide ümardatud profiil kõrgendab protektori kontaktsurvet, mis tagab märkimisväärselt suurema stabiilsuse suurtel kiirustel.
 2. „NUR-Spec“’i ehitust iseloomustab kahekordne, tugevdatud, jätkukohtadeta nailonkate
 3. Ääre nailonkiht

Azenis FK453 protektori koostisosad

 

 

 1. Protektoris on kolm laia soont vee eemalejuhtimiseks, mis parendab vastupidavust vesiliule.
 2. Õlatsoonidesse on ehitatud sisse nihkes lamellid, mis purustavad veekihi märksa tõhusamalt kui tavalised protektorid, tagades parendatud juhitavuse märjal pinnal ja väljapaistva stabiilsuse suurtel kiirustel.
 3. Jäigemad välisseinad parendavad stabiilsust kurvides.
 4. Vahelduvad faasinihkega protektori plokid alandavad mürataset.
 

 

http://www.pkp.ee