FALKEN ZIEX ZE914 ECORUN 91W RunFlat MFS

FALKEN FALKEN ZIEX ZE914 ECORUN


Ökonoomne ja energiasäästlik suverehv.Rehv aitab kütust kokku hoida, on vesiliukindel ning tagab hea stabiilsuse pidurdamisel nii märjal kui ka kuival teel.

VasaraSuverehvid Standard MFS (Veljekaitse äär)
Hind: 83.00€ Kust osta
D
B
69
FALKEN

FALKEN REHVIDTEHASES VARUSTATAKSE:

logos_03.png
ZIEX ZE914 ECORUN

 


Sportlikkus, mugavus ja ökonoomsus

Energiaefektiivsed ja ökonoomsed suverehvid

Ziex ZE914 EcoRun – need on hübriidrehvid, mis säästavad oluliselt kütust. Kokkuhoid tagatakse tänu spetsiaalse komponendi olemasolule kummisegu koostises. See on sportrehvide uuele põlvkonnale mõeldud uuenduslik kontseptsioon, mis tagab suurepärase juhitavuse kuiva ilmaga, haardumise märja ilmaga, madala veeretakistuse ja lisaks kõigele muule, ka mugavuse juhtimisel.

Neil rehvidel on protektori asümmeetriline, nelja laia sirge soonega muster – vastupidavuseks vesiliule, ning topeltkonstruktsioon kõrgendatud jäikusega ribidest – tagavad hea stabiilsuse pidurdamisel, märja ja kuiva ilmaga. Süvendid ja lamellid asetsevad kogu rehvi laiuses, tagades protektori kulumise ühtluse, mugavuse juhtimisel ja täiendava veojõu. Protektori õlatsoonide asümmeetriline muster ja neli pikisoont tagavad maksimaalse haardumise teega ning parendavad vee kaasahaaramist ja kõrvalejuhtimist, samuti pidurdamist ja juhitavust märja ilmaga. Protektori jäigad plokid parendavad kursilpüsivust ning annavad juurde sportlikkust kurvides.

ZE914 EcoRun – need on suurepärased rehvid amatöörautojuhtidele, kes otsivad võimalust hoida kokku kütuse pealt; rehvide väljatöötamisel pöörati erilist tähelepanu mugavusele.

Interaktiiv

Kulumisindikaatorid „Special eyes®“ Falkenilt – rehvide ümberpaigutamise vajaduse kindlakstegemiseks

Falkeni firma töötas välja uue süsteemi, mis teavitab autojuhte rehvide kulumisastmest. „Special Eyes®“ võimaldab vältida oletusi rehvide ümberpaigutamise vajaduse kohta, tänu vahetult väliskummidesse sisseehitatud usaldusväärsetele indikaatoritele. 

Falkeni Ziex ZE914, Ziex ZE912 ja Sincera SN828 rehvidel on protektori pinnal spetsiaalsed süvendid, mis muudavad oma kuju vastavalt sellele, kuivõrd süvendi kõrgus rehvi kulumisel väheneb.
Suurepärased omadused

Suurepärane haardumistase

 • Madal veeremüra tase
 • Vähendatud veeretakistus
 • Eriti head sportliku juhtimisstiili harrastajatele
 • Spetsiaalsete rehvi kulumise indikaatoritega

 

 

 
 
 
 

Falken on Nürburgringi 24‐tunnise võidusõidu ametlik sponsor

Autoklubi ADAC poolt korraldatavat 24‐tunnilist võidusõitu Zürichis peetakse alates 1970. aastast Nürburgringi trassil. Nordschleife võidusõidutrassi ja Grand Prix’ lõigu ühenduse kogupikkus on üle 25 kilomeetri. Marsruudi pikkus lubab startida enam kui 200 autol, juhtide koguarvuga meeskondades üle 700 inimese.

Stardiväljaku suurus ja üle kahesaja tuhande austaja kokku meelitava võidusõidu köitvus teeb 24‐tunnisest võidusõidust suurima autospordi ürituse maailmas.

 

 

Ziex ZE914 iseärasused

 

 

 

 1. EcoRun komponent
  On töötatud välja veeretakistuse optimaalselt madalate näitajate saavutamiseks. See tähendab seda, et rehvid võimaldavad reisida kaugete vahemaade taha, kulutades seejuures vähem kütust.
 2. Protektori asümmeetriline muster
  Protektori asümmeetriline muster – madala veeretakistustaseme tagamiseks.
 3. Kaldnurgad
  Alandavad kontaktsurvet, tagades ühtlase kulumise.
 4. Laiad pikisooned
  Vastupanuks vesiliule ja stabiilsuseks märjal teekattel.
 5. Keskribi ja keskmiste ribide jäikus
  Parendavad stabiilsust juhtimisel, nii märja kui kuiva ilmaga, iseäranis suurtel kiirustel.
 6. „Special Eyes®“ indikaatorid;
  Kulumisindikaatorid rehvide ümberpaigutamisvajaduse kindlakstegemiseks.
 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.pkp.ee