MOMO M-3 OUTRUN 91V XL W-S

MOMO MOMO M-3 OUTRUN

M-3 OUTRUN

Outrun M3 rehvid on parim valik nii võimsale autole kui ka kõige nõudlikumale autojuhile. Rehvid tagavad sportliku stiili austajatele maksimaalse ohutuse ja täpsuse.

VasaraSuverehvid UHP
Hind: 62.20 Kust osta
E
C
67
10866
2.jpg
Rehvi
kirjeldus
Tehnoloogilised
lahendused
Testi
tulemused
Foto/Video


Momo M#

Momo M3 outrun

Rehvid Outrun M3 - parim valik võimsatele kõrge sooritusvõimega autodele ja kõige nõudlikumatele juhtidele.

 


Outrun M3omadused:

  • Maksimaalne ohutus ja täpsus, valides sportlikku sõidustiili;
  • Kõrge mugavuse tase;
  • Vähendatud müratase.

MOMO

Momo on itaalia autoala kaubamärk, mis on hästi tuntud peamiselt oma valuvelgede poolest. Kuulus itaalia ettevõtte asutati Gianpiero Moretti initsiatiivil möödunud sajandi kuuekümnendatel aastatel. 50 aasta jooksul seostati ettevõtte peamist suunda autoroolide, käigukangi katete ning auto velgede loomise ja tootmisega.

2012. aasta algul, MOMO – üks maailma kuulsamatest autorooli ja velgede tootjatest teatas oma soovist siseneda uude turunišši, tehes koostööd Itaalia rehvi edasimüüjaga Univergomma. Ja esimest korda esitleti MOMO rehve Reifen-2012 näitusel Essenis.

Uued Momo rehvid on saadaval rohkem kui 180 erinevas mõõdus ja pakutakse laia spektri rehve nii talve kui ka suve jaoks. Ettevõte pakub ka talverehvi liini North Pole, mis on ettenähtud sõiduautodele, SUV Pole, crossover maasturitele ning Van Pole rehve mikrobussidele ja väikeveokitele.

[gal id=3 class=pp-video,center,clear]

[include file=/scripts/protektori/momo_ee.php?prot=m3]

http://www.pkp.ee