PIRELLI CINTURATO P1 VERDE 88H XL

PIRELLI PIRELLI CINTURATO P1 VERDE


Kaasaegne radiaalne suverehv, mis on mõeldud väikestele linna autodele

VasaraSuverehvid Standard
Hind: 82.90€ Kust osta
C
B
69

PIRELLI REHVIDTEHASES VARUSTATAKSE:

LOGOS
CINTURATO P1 VERDE

Cinturato P1

Pirelli Cinturato P1 on esmane valik linnades – kaasaegne radiaalrehv, mis on ettenähtud kasutamiseks suveperioodil ja paigaldamiseks väiksematele ning hästi manööverdatavatele linnasõidukitele. Rehvi väljatöötamisel kasutati uusimaid materjale, rehvi erilist struktuuri ja turvisemustri eridisaini. Rehv tagab kütuse kokkuhoiu, keskkonnasäästlikkuse, mugavuse ja ohutuse mis tahes kattega teedel.

Pirelli Cinturato

PPirelli Cinturato P1 on valmistatud ökoloogiliselt puhastest materjalidest, selle kummisegu ei sisalda aroomõlisid, tänu millele mõju ümbritsevale keskkonnale on minimaalne nii tootmisprotsessi, kui rehvi kogu eluaja jooksul.

Peamised eripärad

  • Suurepärane juhitavus tänu optimaalselt konstrueeritud turvisemustri elementidele ja spetsiaalselt loodud kummisegule.
  • Madal kütusetarbimine saavutatakse uusimate tehnoloogiate kasutamisega turvisemustris.
  • Suurepärane vastupidavus vesiliu tekkimisele tänu kolmele laiale pikisoonele turvisemustris.

Peamised tehnoloogilised lahendused:

Cinturato P1 ERIPÄRAD FUNKTSIOONID EELISED

1 - Turvisemustri hübriidmaterjalid ja innovaatiline disain

Ühtlasem turvisemustri kulumine rehvi kogu kasutusaja jooksul

 

Ohutumad kuival ja märjal teel

Rehvi elastsuse kontroll ja valuvormi uus profiil Välismõju ja löökide minimeeritud tagajärjed Suurem juhtimise mugavus

2 - Turvisemustri optimeeritud joonis plokkide erilise mitmetasemelise asetusega

 

 

Mürataseme langus

Madalam sisemüra tase

Turvisemustri uued materjalid ja kummisegu innovaatiline koostis, aerodünaamilised küljed ja vähendatud rehvi kaal Veeretakistuse vähenemine Kütusekulu ja СО2 atmosfääri heite vähenemine
KASUTUSOMADUSTE TABEL
Tõhusus kuival teel 4
Tõhusus märjal teel 4
Läbisõit 4
Mugavus  5
1 - normaalne 2 - hea 3 - väga hea  4 - suurepärane 5 - oivaline

Katsetulemused:

Ajakiri Kuupäev Mudel ja suurus Tulemused
Cinturato P1 03/12 CINTURATO™ P1™ 195/65 R 15 H TESTIVÕITJA
03/12 CINTURATO™ P1™ 185/60 R14 VÄGA SOOVITATAV
01/11 CINTURATO™ P1™ 185/60 R 15 T TESTIVÕITJA
03/11 CINTURATO™ P1™ 185/60 R 15 VÄGA HEAD
03/11 CINTURATO™ P1™ 195/65 R 15 V SOOVITATAV
03/11 CINTURATO™ P1™ 175/65 R 14 V SOOVITATAV

Interakttiv

P1 P1 P1 P1

 

Pirelli Cinturato ajalugu

CinturatoCinturato oli esimene radiaalrehv, mille ümber paigaldati ringvöö (Cintura – „vöö“ itaalia keeles), mis võimaldas rehvil paremini säilitada vormi võrreldes diagonaalse konstruktsiooniga. Just tänu oma ehitusele sai Cinturatost eriline rehv autospordi ajaloos. Hiljem hakati Cinturato tüüpi ehitust kasutama rehvide tootmisel tööstus- ja põllumajandustranspordi jaoks.

Esimese Cinturato rehvi, mis töötati välja Pirellis eelmise sajandi 50. aastatel, nimetas Juan Manuel Fangio silmapaistvaks tooteks, millest sai pöördepunkt rehvide tootmises. Kuulsat Argentiina võidusõitjat hämmastas absoluutselt täpne reaktsioon rooli pööretele, mis oluliselt erines neil aastatel populaarsetest diagonaalrehvidest.

1968. aastal hakkas ettevõte Pirelli müüma Cinturatot enam kui 137-s maailma riigis.

Cinturato tänapäeval

Cinturato P1Suverehvide sari Cinturato on suurepärane uusimate tehnoloogiate, juhitavuse parameetrite ja keskkonnasäästlikkuse saavutuste kooslus. Rehve toodetakse erinevates mõõtudes kiirusindeksitega T – Y, mis võimaldab kasutada neid praktiliselt kõikide autode puhul – alates väikestest linnaautodest limusiinideni välja.

Green Performance Cinturato rehvisarja valmistamisel kasutatakse ökoloogiliselt puhastest materjalidest loodud kummisegu. Tänu karkassi innovaatilisele struktuurile väheneb keskkonnamõju, seejuures ohutus ja juhtimise mugavus jäävad muutumatuks nii kuival kui märjal teekattel. EC 2012 direktiivile vastav madal müratase teeb sõidu mugavamaks: rehvid Green Performance Cinturato on keskmiselt 1 dB võrra vaiksemad võrreldes eelmiste põlvkondade rehvidega.

Green Performance tehnoloogia võimaldab vähendada ka veeretakistust peaaegu 20% võrra, mis aitab kütust kokku hoida 4%, samuti väheneb CO2 heide.

 

http://www.pkp.ee