PIRELLI CINTURATO P7 91W (*) RunFlat FSL

PIRELLI PIRELLI CINTURATO P7


Suurepärased, keskkonnasõbralikud rehvid keskmise klassi autodele ja võimsamatele superautodele

VasaraSuverehvid UHP FSL (Veljekaitse äär)
Hind: 90.90€ Kust osta
E
B
71

PIRELLI REHVIDTEHASES VARUSTATAKSE:

LOGOS
CINTURATO P7

Cinturato P7

Pirelli Cinturato P7 – need on suurepärased, keskkonnasõbralikud rehvid, mis on mõeldud keskklassi sõidukitele ja võimsatele superautodele.

Pirelli  P7

Pirelli Cinturato P7 loomisel töötati välja spetsiaalsed polümeerid, mis võimaldavad lisaks veeretakistuse vähendamisele lühendada ka pidurdusteekonda. Veeretakistuse vähendamine 20% võrra saavutatakse tänu turvisemustri koostise parendamisele, külgosade geomeetriale ja rehvi erilisele sisestruktuurile. Selle tulemusena õnnestus vähendada kütuse tarbimist ja CO2 heitmeid peaaegu 4% võrra.

Turvisemuster on valmistatud uuenduslikest materjalidest, mis jaotavad ühtlasemalt koormust kontaktpinnale, tagades suurema ohutuse juhi jaoks ja pikendades rehvide kasutusaega.Cinturato P7 – see on väga vaikne ja mugav rehv, mis aitab suurepäraselt valitud kurssi hoida. Asfaldi pisemad konarused ületatakse nii, et nende resonants ei ole auto salongis üldse tajutav.

Müra vähendamine miinimumini saavutatakse tänu turvisemustri asümmeetrilisele joonisele ja erinevatel kõrgustel asetsevatele blokkidele. Selle tulemusel ei ole kiirusel kuni 50 km/h rehvide tekitatud müra praktiliselt kuuldav. Omakord tõhusa kaitse vesiliu vastu tagavad neli sügavat pikisoont, mis koguvad ja juhivad vee rehvi ja teekatte kontaktpinnalt minema.

Peale selle, võimaldavad turvisemustri asümmeetrilised plokid suurepärase juhitavuse nii kuival kui ka märjal asfaldil, ning rehvi tugevdatud külgplokid kaitsevad lumeummistuste eest.

Peamised omadused

  • Tagavad rooli kiire ja täpse reaktsiooni ja täieliku kontrolli auto käitumise üle pööretel.
  • Suurepärane ohutus ja kontroll auto üle vesiliu riski korral.
  • Võimaldavad juhtida autot vabalt ja lõdvestatult.
  • Kütuse tarbimise ja CO2 heitmete vähenemine.
 

Peamised tehnoloogilised lahendused:

P7 OMADUSED FUNKTSIOONID KLIENDI EELISED
Uuenduslik kombineeritud materjal Rõhu ühtlane jaotumine kontaktpinnal Ühtlane kulumine

1 - Turvisemustri uuendatud joonis

Mürataseme vähenemine

Suur akustiline mugavus juhtimise ajal

2 - Tihedad keskplokid

 

Deformatsioonide vähenemine pöörete ajal

Väga hea juhitavus ja kontroll pöörete ajal

3 - 4 laia pikisoont Suurepärane vee minema juhtimine Ülim turvalisus ja kontroll vesiliu
KASUTUSOMADUSTE TABEL
Mugavus  5
Pidurdamine 5
Läbijooksu näitaja 5
Märg tee 5
1 - normaalne 2 - hea 3 - väga hea  4 - suurepärane 5 - oivaline

Testide tulemused:

Ajakiri Kuupäev Mudel ja suurus Tulemused
  2014 CINTURATO™ P7™ 225/50 R17 3 KOHT
2014 CINTURATO™ P7™ 205/55 R16 2 KOHT
2014 CINTURATO™ P7™ 205/55 R16 2 KOHT
2013 CINTURATO™ P7™ 205/55 R16 5 KOHT
2013 CINTURATO™ P7™ 195/65 R15 7 KOHT
2012 CINTURATO™ P7™ 225/60 R17 1 KOHT
2012 CINTURATO™ P7™ 205/55R16  1 KOHT
2011 CINTURATO™ P7™ 205/55 R16  1 KOHT
2011 CINTURATO™ P7™ 205/55R16  1 KOHT
2010 CINTURATO™ P7™ 225/45R17  1 KOHT
2010 CINTURATO™ P7™ 245/45R17  3 KOHT

Interaktiiv

   
   

Peamised erinevused

Cinturato P7 rehvid on valmistatud ökoloogiliselt puhastest materjalidest. Kummisegu koostisest puuduvad aroomiõlid, tänu millele nende rehvide kasutamise negatiivne mõju keskkonnale on minimaalne. Lisaks parendati tunduvalt Cinturato P7 loomisel järgmisi kasutusomadusi: läbijooksu pikkus, ohutus ja juhtimismugavus suurtel kiirustel.

Samuti on Cinturato P7 rehvidele iseloomulik väike müratase – tunduvalt väiksem Euro 2012 normidest, mis tagab erilise akustilise mugavuse juhi ja reisijate jaoks.

2010. aastal toimunud Saksa autoklubi ADAC testides saavutasid Cinturato P7 rehvid liidripositsioonid.

Cinturato P7 rehvid on homologiseeritud originaalse tehasevarustusena järgmiste autotootjate poolt:
Audi, BMW, Mercedes, Mini

Cinturato P7 rehvid valisid soovituslikuks kasutamiseks teisestel turgudel järgmised autotootjad: Alfa Romeo, Audi, BMW, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Škoda ja Volkswagen.

 

Pirelli Cinturato ajalugu

 

CinturatoCinturato oli esimene radiaalrehv, mille ümber paigaldati ringvöö (Cintura – „vöö“ itaalia keeles), mis võimaldas rehvil paremini säilitada vormi võrreldes diagonaalse konstruktsiooniga. Just tänu oma ehitusele sai Cinturatost eriline rehv autospordi ajaloos. Hiljem hakati Cinturato tüüpi ehitust kasutama rehvide tootmisel tööstus- ja põllumajandustranspordi jaoks.

Esimese Cinturato rehvi, mis töötati välja Pirellis eelmise sajandi 50. aastatel, nimetas Juan Manuel Fangio silmapaistvaks tooteks, millest sai pöördepunkt rehvide tootmises. Kuulus Argentiina võidusõitjat hämmastas absoluutselt täpne reaktsioon rooli pööretele, mis oluliselt erines neil aastatel populaarsetest diagonaalrehvidest.

1968. aastal hakkas ettevõte Pirelli müüma Cinturatot enam kui 137-s maailma riigis.

Cinturato tänapäeval

Cinturato P1Suverehvide sari Cinturato on suurepärane uusimate tehnoloogiate, juhitavuse parameetrite ja keskkonnasäästlikkuse saavutuste kooslus. Rehve toodetakse erinevates mõõtudes kiiruseindeksitega T – Y, mis võimaldab kasutada neid praktiliselt kõikide autode puhul – alates väikestest linnaautodest limusiinideni välja.

Green Performance Cinturato rehvisarja valmistamisel kasutatakse ökoloogiliselt puhastest materjalidest loodud kummisegu. Tänu karkassi innovaatilisele struktuurile väheneb keskkonnamõju, seejuures ohutus ja juhtimise mugavus jäävad muutumatuks nii kuival kui märjal teekattel. EC 2012 Direktiivile vastav madal müratase teeb sõidu mugavamaks: rehvid Green Performance Cinturato on keskmiselt 1 dB võrra vaiksemad võrreldes eelmiste põlvkondade rehvidega.

Green Performance tehnoloogia võimaldab vähendada ka veeretakistust peaaegu 20% võrra, mis aitab kütust kokku hoida 4%, samuti väheneb CO2 heide.

http://www.pkp.ee